Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (családi problém...

Mit tehetnék? (családi probléma. )

Figyelt kérdés
16 eves fiammal es a parommal elunk egy szobaba mar tobb mint masfel eve es a fiam kezd lassan besokalni... Egyre tobbszor veszekednek a parommal.. a parom mar tobbszor megakarta utni/verni, (eleg hirtelen haragu)de mivel jart a fiam box edzesekre meg tudja vedeni magat.. Fiam teljesen nyugodt termeszetu, akar csak en .. de persze a turelme nem hatartalan. Mar lassan besokal. Parom mindig azt vagja a fejehez hogy menjen el dolgozni takarodjon a haztol ..stb stb... multkor mar majdnem beleallitotta a fiam a kest... de lenyugtattam ot. Azt mondta egyre kevesbe birja mar.. Kezdenek a jegyei is leromlani.. egyre tobbszor kerul depressziv hangulatba egyre kevesbe erzi azt h barkinek is fontos lenne..Eleg rossz ezt egy anyanak tapasztalni es latni ..Mondta hogy a baratai is megjegyeztek mar nem egyszer hogy hova tunt a mindig mosolygo fiu?... Kicsit korainak tartom de mar azert felnott.. meg nemi eletet kialakitasa se megy konnyen neki.. Multkor amior dolgoztam, mondta hogy mar majdnem lefektettem egy lanyt .. kezdte volna vetkoztetni erre bement a parom tv-zni.. egyre tobb haja hullik latoma fesuin.. egyre tobbszor betegeskedik ..egyre tobbszor faj a fej.. alig bir enni... van hogy napokig nem hajlando enni egy falatot sem...Egyre tobbszor alkoholizal... attol felek hogy hamarosan a drogozni fog....masfelol nem reg ment tonkre a gepunk is.. es hat informatikai suliba jar.. igy prezentaciokat is kellene csinalnia.. na de min?!.. parom es a gyerekunk nagyon masok... es pont emiatt nem jottek ki regen se.. de most hogy egy szobaba elunk/elnek. csak rosszabbodnak a dolgok.. Valami otlet , hogy csillapithatnek a kedelyeken?

2012. nov. 11. 21:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
egy kérdés,ahol minden válaszoló egyet ért. Neked ez hogy nem jutott az eszedbe?
2012. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"16 eves fiammal es a parommal elunk egy szobaba"


Azt meg hogy? Mi ez, valami putri?

2012. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Bence555 válasza:
100%
Költözzetk el
2012. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Lehet en fogalmaztam rosszul, de a parom a gyerekem apja is egyben... mar nem szoktunk szeretkezni a paromal mert eleg idosen jott alapbol is a gyerek nem hogy mostmar.... Sajnos elkotozni nem tudnank.. a gyerekem apjanal/paromnal lakunk.. ha o nem lenne mar a hid alatt lennenk.. igy nezve nincs esely a koltozesre.. Nagyon rossz hogy nem tudom mit tehetnek...
2012. nov. 11. 21:49
 15/22 anonim ***** válasza:
97%

ismerősök, barátok, rokonok?


szerintem vágd ki ezt az embert a francba! vagy ha nem, legalább szegény fiúnak keress valami egyéb lakhatást, rokonoknál, esetleg kollégiumban, még az is jobb ennél... bár továbbra is inkább a párod kidobását szorgalmaznám!

2012. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is te vagy a fütyi a pároddal együtt, hogy nem próbáltok megoldást keresni a problémára. Hidd el, senkinek sem jó, hogy egy szobában nyomorogtok hárman. Ráadásul a párod idegbeteg... Szerinted ennek így van értelme?
2012. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%
Munkád nincsen? Mi lenne ha a fiad is elmenne melózni és akkor ketten talán ellenétek pl 1 garzonban.
2012. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Remélem te nem annak a 16 éves fiunak vagy az anyja, akit kidobtak 10.28-an este. Es egyelöre intézetbe került.

Ideirt az GYIK-re.

2012. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán próbáltál már beszélni a pároddal, hogy ne legyen agresszív a fiaddal (aki tulajdonképpen a közös fiatok)?
2012. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Belinkelné valaki azt a kérdést, ahol kidobták a gyereket?
2012. nov. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!