Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (családi problém...

Mit tehetnék? (családi probléma. )

Figyelt kérdés
16 eves fiammal es a parommal elunk egy szobaba mar tobb mint masfel eve es a fiam kezd lassan besokalni... Egyre tobbszor veszekednek a parommal.. a parom mar tobbszor megakarta utni/verni, (eleg hirtelen haragu)de mivel jart a fiam box edzesekre meg tudja vedeni magat.. Fiam teljesen nyugodt termeszetu, akar csak en .. de persze a turelme nem hatartalan. Mar lassan besokal. Parom mindig azt vagja a fejehez hogy menjen el dolgozni takarodjon a haztol ..stb stb... multkor mar majdnem beleallitotta a fiam a kest... de lenyugtattam ot. Azt mondta egyre kevesbe birja mar.. Kezdenek a jegyei is leromlani.. egyre tobbszor kerul depressziv hangulatba egyre kevesbe erzi azt h barkinek is fontos lenne..Eleg rossz ezt egy anyanak tapasztalni es latni ..Mondta hogy a baratai is megjegyeztek mar nem egyszer hogy hova tunt a mindig mosolygo fiu?... Kicsit korainak tartom de mar azert felnott.. meg nemi eletet kialakitasa se megy konnyen neki.. Multkor amior dolgoztam, mondta hogy mar majdnem lefektettem egy lanyt .. kezdte volna vetkoztetni erre bement a parom tv-zni.. egyre tobb haja hullik latoma fesuin.. egyre tobbszor betegeskedik ..egyre tobbszor faj a fej.. alig bir enni... van hogy napokig nem hajlando enni egy falatot sem...Egyre tobbszor alkoholizal... attol felek hogy hamarosan a drogozni fog....masfelol nem reg ment tonkre a gepunk is.. es hat informatikai suliba jar.. igy prezentaciokat is kellene csinalnia.. na de min?!.. parom es a gyerekunk nagyon masok... es pont emiatt nem jottek ki regen se.. de most hogy egy szobaba elunk/elnek. csak rosszabbodnak a dolgok.. Valami otlet , hogy csillapithatnek a kedelyeken?

2012. nov. 11. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%

dobd ki a párod...mi az hogy majdnem beleállította a kést?

ha testileg nem is de lelkileg tönkre fog menni a fiad és ennek te is okozója leszel ha nem teszel ellene minél hamarabb.

2012. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem is fontosabb lenne a gyerek mint bármelyik pasi,tehát vagy párod változtat a viselkedésén amit kétlek,vagy takarodjon ő a fenébe!
2012. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

választanod kell a hapsikád és a gyereked között. egy putri mindennapjait írtad le.

- ha a párod nem a gyerek szülője, ne ugasson bele a dolgaiba

- részegeskedés ennyi idősen természetes

- normális lakás kell nektek és a fiúdat nagyon gyorsan állítsd le.


(gondolom külföldön éltek)

2012. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a pasidat. Nem is értem, miért nem tetted meg még? Már rég szélnek kellett volna eresztened.
2012. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Dobd már ki a párod! Egy tapló! Mihamarabb. Nagyobb lakásba nem tudtok költözni?
2012. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod hogy a gyereked idegileg teljesen leépüljön, és mély depresszióba essen, akkor sürgősen lépned kell valamit, mert már nincs sok hátra. Ha a pároddal nem jönnek ki jól, meg ahogyan írtad hogy régebben is volt köztük feszültség akkor sürgősen tenned kell valamit.

Kettőjük közt már nem nagyon lehetne csillapítani a kedélyeket, mert akik eddig is rosszban voltak, meg nem jöttek ki egymással akkor valószínű hogy később sem fognak. Ahogyan leírtad a fiad 16 éves, már a hangulata sem a régi, illetve már a nő ügyei sem valami fényesek már, az élete romokban fog majd állni mert a tanulásra sem már úgy odafigyelni, illetve ez az egy szobában élő dolog is megviselte őt lelkileg, hogy nincs külön szobája ahol nyugodtan lehetne, mert valószínűleg ott lenne jó neki. Egyetlen megoldás, az ha vagy megbeszéled a pároddal hogy sürgősen változtasson, vagy dobd ki a fenébe. Ha szereted megértem, de nem kockáztathatod azt hogy miatta menjen tönkre a gyermeked egészsége mert akkor azt magadnak sem fogod megbocsátani.

2012. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Dobnam a fickot a sunyiba. 1 szobaban laktok? Valahogy megis nem lehetne valami fuggonnyel elvalasztani egy reszt a fiadnak. Hogy oldjatok meg a nemi eleteteket? Azert mergesedtek el igy a dolgok, mert egy szobaban vagytok. Tonkre fog menni bele mindenki, ha ezt igy folytatjatok. A privat zona megszunese bizony agresszioval tarsul. Idegileg ki van mind a ket ferfi (mar a fiad is ferfi) Lepned kell, vagy egy szep nap arra mesz haza, hogy vertocsaban uszik minden. Ezt most komolyan mondom.
2012. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyerekem a legfontosabb, nem tűrném, hogy bántsa a párom a fiamat!!!
2012. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Válassz a fiad és a szeretőd között! Ne csodálkozz, hogy a fiad egy "hirtelen" haragú pasas mellett depressziós lesz. Milyen jogon mondja neki, hogy takarodjon a házból? Az ő házában éltek? Miért csak egy közös szobában?

Már az sem egészséges, ha egy anya és a 16 éves fia van egy szobában. De az már elviselhetetlen lehet, ha még az anyja "párja" is egy szobában van vele. Hol tud nyugodtan tanulni? Hol tud nyugodtan pihenni? Milyen érzés lehet neki, hallgatni, amikor az anyja szexel a pasasával?

Egy anyának a fia mellett kell állnia, nem egy agresszív férfi mellett.

Vagy a pasast rúgd ki, vagy ti költözzetek külön.

2012. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kérdés, hogy a fiam mellé állnék, és kidobnám a páromat.

Az én gyerekemmel az apja nem beszélhetne így, nem még egy jött-ment idegen!

Hogy hagyhatod ezt anyaként?

2012. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!