Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kéne mondanom, vagy...

Most kéne mondanom, vagy csinálnom? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Aposóm imádja az unokáját átjött hozzá játszani a város végén laknak mi pedig város másik végén.

Délelött jött ebédhez készültünk megterittem neki is ,és mondtam ,hogy egyen velünk máskor is volt már ilyen.

Erre szegénykém azt mondta,hogy ő nem ehet nálam mert túl jól főzök ezt mondta anyósom ,és hogyy ne egyen itt semmit mert akkor otthon nem eszik!!Mondtam neki ,hogy ne mondjon ilyeneket enni kell. Azt mondta,hogy nem akar ezen veszekedni anyósommal.

Eddig ettek mind a ketten nálunk ,ha úgy alakult ,de anyósom nem szólt : Mondtam hogy küldök anyósomnak is enni ,az tmondta,hogy értsem meg ő nem vitatkozik vele..

Este haza jön a férjem elmondom neki . Végül még arra sem tudtam rábeszélni,hogy kettönk közt marad ha eszik velünk.


2012. okt. 31. 13:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Millió oka lehet, hogy így reagált az apósod. Ahány válaszadó, annyi féle válasz. Inkább csak az a furcsa, hogy eddig örömmel fogadta anyósod a kaját. Szerintem szegény apósod elszolta otthon magát, hogy jó a főztöd, jobb mint anyósodé. Vagy lehet, hogy utoljára amikor apósod nálatok volt lehet többet evett, anyósod meg a meló ellenére, kajával várta haza, de nem evett.

Egyébként ezen ne aggódj, nézd a pozitív oldalát, olyan jól főzöl, hogy még anyósod is irígykedik egy kicsit. Kínáld, meg apósodat legközelebb is, ha kér, kér ha nem,nem. Ő dönti el. Vagy esetleg mini adagot adj neki,amitől még éhes lesz, ha hazamegy.

2012. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!