Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szombaton megyek jósnőhöz,...

Szombaton megyek jósnőhöz, mert kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet maga a jósoltatás. Mit kell csinálnom, mit kell mondanom neki?

Figyelt kérdés
Annyian mondták, hogy így bejött meg úgy bejött, hogy elhatároztam, én is benézek :P De nem igazándiból a jövő érdekel, egyszerűen a vágy hajt, hogy megtudjam, miből, hogyan veséz ki dolgokat.
2010. máj. 20. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülye ez a gondolatmenet amit most leírok..szerintem vannak igazi jósok akik tényleg tudnak valamit de..arra még nem gondoltatok pl hogy ez vissza is üthet vagy nem helyes? Pl lehet hogy a te köreidből is elmegy valaki jósnőhöz valaki aki hozzád közel áll és a jósnők elmondhatnak olyat is amit nem kellene nem?Ez nem sért bizonyos jogokat?Szerintem durva kavarodásokat okozhat amikor idegenek emberek beleválykálnak a más életébe.Persze ha csak az adott személyről beszél aki ott van épp akkor nem de szerintem más is ugyanúgy szóba kerülhet akivel kapcsolatban áll.
2010. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meggondolnám a helyedben. Ha valóban igazi jósnőhöz mész, nehogy azt gondold hogy majd csak pozitívumokat fog mondani. Egy ismerősöm elment jósőhöz, azt mondta neki hogy a völegénye hamarosan meghal, majdnem ráborította az asztalt és 3 hónap múlva motorbalesetben meghalt a vőlegénye. Szóval tényleg jól gondold meg, mert ha rossz hírt közöl akkor évekig görcsölhetsz rajta. Pl. azt mondja elkapsz egy halálos betegséget, bármi bajod lesz, kicsit eldugul az orrod és már azon fogsz gondolkozni hogy na vajon ez az utolsó betegséged-e az életben. Én mindenesetre nem mennék el. Jobb ilyen szempontból a tudatlanság, ráadásul ami jön az így is meg úgyis jön, nem kell azt előre tudni.
2010. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szia..én holnap megyek 2xra.nekem a jós megkérdezte elötte h mit szeretnék tudni meg ha menet közben jártok és ő rossz lapot lát akkor is megkérdezi h szeretnéd e tudni!de azért ne várj csodát!nekem mindenre igazat mondott,olyat is mondott amit senki nem tud rólam!és voltam látnoknál na az keményen megmondja az arcodba az nem szarozik!
2010. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam pusztán kíváncsiságból, egyébként abszolút nem hiszek az ilyesmiben....nekem a legfőbb problémám az volt, h ne kezdjek el röhögni....igazából semmit sem talált el sem a múltból, sem a jövőt illetően, a többi pedig olyan általános volt, h gyakorlatilag mindenkire igaz lehet( kb. mint egy napilap horoszkópja)....elég átlátszó volt az egész.Egy idő múlva azt hiszem ő is észrevette, h átlátok rajta, és már nem is nagyon erőltette a dolgokat......egyébként nem kell konkrétan semmit sem csinálnod, add át magad az élvezetnek :) Jó szórakozást!! :D
2010. máj. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Az én hozzáállásomat az utolsó válaszolóé közelíti meg leginkább, neki külön köszönet! ;)
2010. máj. 21. 06:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben hagynám az egészet. nem azért, mert tutira beválik, amit ott mondanak, hanem azért, mert ha valami negatívat jósol, akkor ezen fogsz pörögni.

én évekkel ezelőtt tarot-ból azt jósoltam magamnak, hogy 24 évesen meghalok és ezt nem tudom kikerülni. a mai napig bánom, hogy belekontárkodtam. most vagyok 24 és szinte minden nap eszembe jut ebben az évben és mégcsak sokára lesz évvége, amikor betöltöm a 25-öt és "megnyugodhatok". különböző szitukban jut eszembe főleg, pl ha hosszú autóútra készülök, vagy ha lebetegszem. áá nem éri meg!!

2010. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, utolsó... ez iszonyat nyomasztó lehet! De ha megkérem, hogy ne mondja el a rosszakat, akkor nem is mondja, ugye? Nyilván megteszi, ha erre kérem :)
2010. máj. 21. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit mondott a jósnő? Mi volt a tapasztalatod????

2010. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia, utolsó! :) A múltból és a jelenből mindent a legpontosabban írt le, kifogásom nem volt semmilyen téren, nagyon érdekesnek találtam, ahogy a kártyákat rakosgatta. Néha rákérdeztem egy-egy lapra, hogy ez miért jelent ezt vagy azt, és korrektül el is magyarázta. A jövőre vonatkozóan nekem csak jó és aktuális valóságalappal rendelkező eseményeket jósolt. Tetszett, hogy olyan dolgokra is kitért, amiket nem lehetne légből kapott módon kitalálni, szóval nem valami általános jelenségek :)
2010. máj. 25. 07:23
 10/10 anonim ***** válasza:

8 éve írták ki, hátha van aki még olvassa..

Bemutatkozáson kívül semmit nem kellene mondani...


pár kérdést hozzászólást olvasva, egyetértek veled...

Légkör, az aura ( ha van ) érdekelne...


nem biztos hogy igazat mondana, sőt...

2018. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!