Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyibe kerülhet a jósoltatás...

Mennyibe kerülhet a jósoltatás Frabatónál?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 13:27
 1/9 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Hát ezt sajnos nem lehet előre megjósolni...
2010. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez nem az rtl es műsoron van???
2010. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nem tudom, mennyibe, de hogy semmi hasznod nem lesz belőle, azt én már jóslás nélkül tudom... :SxD
2010. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Frabato Franz Brandon mágus beceneve,aki elhunyt már.

Tehát nem tudom hogy akarsz nála jósoltatni....

2010. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Kérlek ne jósoltass!!!

Kamu az egész, nekem ez év 03.24,-én tünt el a fiam ,és több jóstol kérdeztem hogy vajon él-e még? A nagy jósnő aki a pax tv-ben halott látóként jósol, az etetett három hétig hogy legyek nyugodt él a fiam, jó környezetben van, de külföldre készül dolgozni. Én ezt mind komolyan vettem, és nyugtattam magamat hogy nincs semmi baj, mind addig amig elnem jött az a szörnyű nap, ami azóta is az életemet nagyban befolyásolja, az nem más mint a gyermekem halálhire, aki már ekkor háromhete halott volt. Megjegyzem még hogy több jóssal is felvettem a kapcsolatot, mind azt mondta hogy jól van fiam él. ennyit a jósokról. 1,-óra jóslás 25.000,ft,-int.Ha van kidobni való felesleged akkor hivd bármelyiket, az igazságot egysem tudja. A jósok nevét emilban megirom neked, de ide nem akarom nehogy felismerjenek.De volt olyan is köztök aki már az első alkalommal megmondta nekem hogy nevegyem 100%-nak amit ő mondani fog.emailom: uvale@freemail.hu

2010. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SOSE jósoltass olyannal, aki pénzért csinálja, az 99% hogy kókler. Kihasználják az emberek kétségbeesettségét, mint pl. az előttem szólóét :(
2010. dec. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de mielőtt elmész jósoltatni, kérlek szépen, hogy olvasd el ezt az oldalt:

[link]

2010. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még egy gondolat, pontosabban idézet, hogy miért ne jósoltass:„Ne legyen köztetek olyan, aki a fiát vagy a leányát áldozatul elégeti, ne legyen varázslást űzô, se jelmagyarázó, kuruzsló vagy igézô! Ne legyen átokmondó, se szellemidézô, se jövendômondó, se halottaktól tudakozódó. Mert útálatos az Ur elôtt mindaz, aki ilyet cselekszik" (5 Móz 78, 70-12).
2010. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A bibliai hozzászólónak felhívom a figyelmét arra hogy Ezékiel próféta könyvét olvassa át! végig.

Miután leírja hogy milyen járművel érkezett az Úr azután mágiázni tanítja Ezékiel papot.

Na meg a bibliában sokszor "átkozza" Isten is a teremtettjét.

2010. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!