Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől érzed magad igazán...

Mitől érzed magad igazán nőnek a párod mellett?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 22:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%

"Gondolok például a finom mozgásra, beszédre, a szép, kellemes beszédhangra, az esztétikus karcsú, formás testalkatra. A szép hosszú hajra. A lágyság, kedvesség, érzékenység, tapintat, empátia, megértés, otthonteremtés, gyerekekkel való foglalkozás, törődés egy nő személyiségében. Aztán a szép, nőies, finom öltözködés, például a lágy színek, a szép, finom anyagok, a nőies, esztétikus ruhák, a szexi de mégis ízléses ruhák viselése."


6-os vagyok, ezt én is így gondolom, jól megfogalmaztad.


Szerintem én ilyen is vagyok.

VISZONT szinte teljesen hiányzik belőlem a nyomulós, karrierista, harsány oldal, utálom promotálni magam, reklámozni magam, dobálni a hajam, és szexin pillogni a férfiakra.


És ezért mondtam, hogy tele a hócipőm a "legyél igazi nő" dumákkal, ami arról szól, hogy legyél lágy is, de kemény, mint az acél a munkában, legyél szexbomba is, és dolgozd ki a beled, hogy mindenhol jól teljesíts.


Ezt ki nem állhatom, minden nő más, én sose leszek egy Jakupcsek, vagy Szulák Andrea, akiket, ha nézek, az önbizalma a béka hátsója alatt van, annyira harsányak és kemények, mint egy tank-terminátor.

2012. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%

6-os! Én vagyok akit a 11-esben idéztél.


Teljesen egyetértek, belőlem is teljesen hiányzik minden agresszív, törtető, szexuálisan közönséges vagy rátukmáló magatartás.


Meg egyébként is, amiket felsoroltál mint belőled hiányzó vonások, azok inkább férfias vonások, és azt hiszem, én is ezért találom ezeket a karrierista, törtető nőket nagyon unszimpatikusnak. Egy nőben persze legyen normális adag talpraesettség, de amikor egy nőben több a férfias jellemvonás, beszédstílus és magatartás mint női vonás, az szerintem nem normális, és valamit kompenzál.

2012. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem biztos, hogy kompenzál, mert lehet, hogy alapból ilyen, nem pedig eldönti, hogy na, akkor most ilyen leszek.


Egyébként ezen logika alapján az is "kompenzál", aki meg túl nőies akar lenni. Ismerek nem is egy olyan lányt/nőt, akik rettegnek, ha a lapockájuk fölé kell vágatni a hajukat, mert az már rövid, hol van a nőiesség, ha nem a hajban.

2012. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
Hogy én főzök. :)
2012. okt. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
23%

"úgy értettem a kérdést, hogy a párod mit tesz annak érdekében, hogy nőnek érezhesd magad mellette"


pl. nem dugja el előlem a borotváját...

:)

2012. okt. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%

Kabát lesegítés; székkihúzás; odafigyel ,melyik oldalamon sétál; nagyon finoman ér hozzám, mintha porcelánból lennék; igényli a babusgatást,ami nőként alapjáraton belénk van kódolva; sokat bókol és nem győzi elégszer elmondani,mennyire csinosnak és kedvesnek tart és,hogy én vagyok számára A Nő és mennyire hálás a sorsnak,hogy egymásra találtunk. :)


Ezektől függetlenül nőnek érzem magam,de valahogy jól esik ezeket tőle hallani,ahogy az is,ahogy bánik velem. :)

2012. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

Wow... valaki attól érzi magát nőnek, hogy egy vagyont költ a felszínességére...


Szerintem a kérdező ennél picit mélyebb lélektani dolgokra gondolt, de van, akinek tényleg csak a műköröm, meg a csiniruci jut, amihez a férfinak valóban csak anyagi relevanciája van...

---

A féltéstől, attól, hogy átveszi a nehéz holmijaimat, kinyitja előttem az ajtót, finoman bánik velem, vigyáz rám. Régivágású srác, többet ér nekem nőként(lányként), mint bármelyik mai proteinmacsó.

2012. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
13%
Attól, hogy egyenrangú társának tekint, nem akarja lesegíteni a kabátom vagy kihúzni nekem a széket. Ettől inkább úgy érezném, hogy gyerekként kezel.
2012. okt. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az, hogy felsegíti a kabátot, előreenged, kinyitja nekem az ajtót, stb. inkább udvariasság és nem lekezelés, én nem érzem magam az ilyesmitől gyereknek, de ki hogy érzi. Először én is azt akartam írni, mint az egyik előző válaszoló, hogy attól, hogy társként kezel. De ettől inkább emberileg érzem egyenrangúnak magam. Hogy azért mit tesz, hogy nőnek érezzem magam? Alapból is nőnek érzem magam, nem kell megerősítés. De talán olyasmit tudnék felhozni példának, mikor szerelemmel néz rám, gyönyörűnek, szexisnek tart és nőiesnek, amire büszke, ha éppen érzékenyebb vagyok, az szerinte aranyos vagyok és kedves, nem pedig egy hisztis tyúk, aminek általában ilyenkor érzem magam és ilyenkor még előzékenyebb velem. :) Vagy olyan apróságok, mint mikor megyünk valahova, esetleg a strandra, ahol nálam sokkal szebb, vékonyabb, fiatalabb lányokkal vagyunk körülvéve és ő rajtam legelteti a szemét végig.
2012. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom,ki pontozgat,de leállhat.
2012. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!