Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék majd családot de...

Szeretnék majd családot de nem tudok 1 nő mellett maradni?

Figyelt kérdés

Mindig más barátnőm van mert mindig más tetszik és szeretem a változásokat. Tudom hogy az érzésekkel nem szabad játszani de mégis ez van. Egyszer majd szeretnék feleséget és gyerek(ek)et de félek hogy nem fogok megváltozni és nem tudnék mellette megmaradni. Mit tegyek?

26/F


2012. okt. 14. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is van ilyen nagyf.szú ismerősöm,régen nagy nőcsábász volt de amikor igazán szerelmes lett akkor megváltozott. Szerintem majd ha neked is jön egy nő aki mindig tetszeni fog akkor jó lesz.
2012. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyiket sem szeretted,ennyi.Majd ha szeretni fogsz valakit,ez megváltozik.
2012. okt. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Még csak 26 éves vagy.

Fogsz változni. Ha jön majd egy nő, akibe igazából szerelmes leszel. Ha nem, hát az ilyeneknek is akad majd egy nő aki szül nekik gyereket. Szóval csak nyugi.

2012. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Én nem akarlak áltatni, nem biztos, hogy megváltozol. Olyan nőt kell keresned, ha ilyen maradsz, aki hasonló, mint te, max. nyitott kapcsolatban éltek.

26 vagy, ilyenkorra már ki van forrva teljesen egy ember. Ha nem megy az átlag élet, nem érdemes tetetned, mert csak magad csapod be és fájdalmat okozol.

(én nem élek ilyen életet, abszolút monogám vagyok)

2012. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nagy valószínűséggel te már valóban ilyen maradsz. Nem szerettél és nem szeretsz senkit, nem tudsz kötődni, nem akarsz felelősséget vállalni. Ilyen érzelemvilággal nem vagy alkalmas a férj, az apa szerepére. Már születése előtt arra ítéled a gyerekedet, hogy csonka családban nőjön fel. Nincs jogod hozzá. Ugyanis a történet nem rólad szól.
2012. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Elolvastam a válaszokat, elég bölcsek, szerintem a 2-es és 4-es opció versenyez az életedben, bármelyik lehet.:)

A 4-eshez: sok nő van (én is), akinek kifejezetten tetszik, ha egy férfinek több szerelmi kapcsolatra van potenciája egyidejűleg, tehát ez így elképzelhető felállás, de ugye itt is tartós szeretetkapcsolat igényéről van szó, tehát mégiscsak el kéne jutni addig, hogy valaki nem csak 1 évig, hanem sokkal hosszabb ideig tessen. Ugye a gyereknevelésben is sokkal tovább kell részt venni, mint 1-2 év, és a gyereked is magán fogja viselni az anyja vonásait, tehát az ultragáz, ha nem szereted a saját gyerekedben az anyja vonásait mondjuk 38 vagy 2 éves korától....

2012. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Az 5-ösnek is igaza van, lehet a háttérben valamilyen kötődési probléma vagy intimitástól való félelem, amin érdemes dolgozni szakemberekkel.
2012. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha szereted a változatosságot, akkor hímribanc vagy, és sohasem leszel hűséges, szerető férj. Ennyi.
2012. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

még a 30-35 évesek is váltogatják a nőket

ne aggódj hát 26 évesen :)

2012. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy fogsz változni, magadtól legalábbis biztos nem! TUdatosan próbálj változni, ha családot akarsz! PL: ha van egy barátnőd akit szeretsz és jó vele, akkor ne hagyd ott az első szembe jövő jó nőért!
2012. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!