Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék majd családot de...

Szeretnék majd családot de nem tudok 1 nő mellett maradni?

Figyelt kérdés

Mindig más barátnőm van mert mindig más tetszik és szeretem a változásokat. Tudom hogy az érzésekkel nem szabad játszani de mégis ez van. Egyszer majd szeretnék feleséget és gyerek(ek)et de félek hogy nem fogok megváltozni és nem tudnék mellette megmaradni. Mit tegyek?

26/F


2012. okt. 14. 12:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az a gond ,hogy gyereket akarsz az meg minimum 20 év egy kapcsolatban hiteles apaként :) Hát nem tudom ,de az az igazság ,hogy tudd ,hogy a te döntésed a gyereked nyomora lesz és remélem ,véletlenül sem fogok veled találkozni még így látatlanban sem 28/l
2013. okt. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

talan nem a kapcsolatokon kene dolgozni hanem sajat magadon. Miert tetszik mindig mas mas no? mi az ami vonz az uj lanyokhoz?Mennyire tartod magad ertekesnek? mennyire szereted magad? mit keresel az eletben vannak celjaid?

Addig ne letesits kapcsolatot amig nem erzed az a no az igazi Probalj meg egyszer valakivel ismerkedni jarni honapokig szex nelkul es ismerd meg a not igazan ne a tested hanem a lelket.

2013. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!