Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől érzed magad igazán...

Mitől érzed magad igazán nőnek a párod mellett?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 22:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
magamtól érzem magam igazánnőnek, nem a párom tesz azzá. akkor is talpig nő voltam, amikor egyedül voltam.
2012. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
Új nercbunda, új Ferrari, meg ilyen apró figyelmességek.:D:D:D
2012. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
azta mekkora poén
2012. okt. 26. 22:36
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Kislány koromtól kezdve nőnek neveltek, szép ruhákba járattak, rendben volt a hajam, a körmöm, a bőröm. Kamasz korom óta a sminkem is rendben van, a hajra, bőrre, körömre és a testalkatomra fokozottan figyelek. Az öltözködésem megmaradt a nőies, elegáns vonalon. Amikor nem volt párom, akkor is teljes értékű nőnek éreztem magam, és elégedett voltam magammal, nem éreztem magam félembernek. Mióta párom van, ugyanígy van. Vele csak a szerelem jött, nem tőle érzem magam nőnek. Ha vele esetleg valaha vége lesz, ugyanúgy igazán nőnek fogom érezni magam, mert egy nőt nem a férfi tesz nővé, az már régen rossz...
2012. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem a páromtól érzem magam nőnek én sem. Előtte is annak éreztem magam ugyanúgy.
2012. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Nőnek érzem magam mindig, ha a párommal vagyok, ha nem!

Szeretek nő lenni, nőies is vagyok, nem kell ezt bizonygatni nekem.

Amúgy nagyon utálom ezt a "legyél igazi nő" dumát, nem neked írom kérdező, ne érts félre!

Egy nő mindig nő, minden nő máshogy nőies, vannak amazonok, anyukák, szexi-csábítók, angyali nők, és még sorolhatnám!

Mind nők, és pont úgy élik meg a nőiséget, amilyen a természetük.

2012. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%

Attól, hogy tudatosítom, hogy mennyi érdekes és különleges dolog van, amitől a nő picit más mint a férfi, és ezeket teljességében megélem. És hogy ezeket észreveszem és mások is (nők és férfiak) észreveszik és kommentálják.


Gondolok például a finom mozgásra, beszédre, a szép, kellemes beszédhangra, az esztétikus karcsú, formás testalkatra. A szép hosszú hajra. A lágyság, kedvesség, érzékenység, tapintat, empátia, megértés, otthonteremtés, gyerekekkel való foglalkozás, törődés egy nő személyiségében. Aztán a szép, nőies, finom öltözködés, például a lágy színek, a szép, finom anyagok, a nőies, esztétikus ruhák, a szexi de mégis ízléses ruhák viselése.


Ezektől érzem magam nőnek, és ezektől érzem magam vonzó nőnek.

2012. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó vagyok. Nem azt mondom persze, hogy ez bennem mind megvan, de ezeket tartom nagyon vonzó és nőies dolgoknak, és én ezektől érzem magam nőiesnek.
2012. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
úgy értettem a kérdést, hogy a párod mit tesz annak érdekében, hogy nőnek érezhesd magad mellette
2012. okt. 26. 22:50
 10/23 anonim ***** válasza:
22%

#7-es tényleg Nő! Komolyan!!!

(egy férfi)

2012. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!