Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem le apámat,...

Hogy beszéljem le apámat, hogy cigányok mellett és előtt vegyen házat?

Figyelt kérdés

Nem normális. Hülye. Ma pl egy óráig játszott egy kisborjúval. 50 éves léttére. Bele van hülyülve a lovakba, órákat elbámulja őket, és csak nézi,nézi és nem csinál semmit. De most kinézett egy házat, amin cigányok a szomszédok. Egyik oldalról és szemből is. És ha mondom, akkor én vagyok a negatív, rasszista, köcsög, önfejű, makacs hülye semmirevaló, aki ennyi idősen ne ilyenekkel foglalkozzon, stb.

Hogy beszéljem le róla? (az lenne a legolcsóbb, de olyanokkal jön, hogy lehet 10 év múlva már nem is ott fognak lakni, meg 10 év múlva már nem is lesz olyan, hogy nem cigány a szomszéd, stb. Elegem van belőle. De alapból se tiszta, de azt hittem, ennyi esze azért még van.


2012. okt. 18. 22:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%

Attól nem lesz hülye, hogy játszik egy kisborjúval :) És attól sem, hogy szereti a lovakat :)

Nekem inkább egy nagyon jó lelkű és félelmetesen pozitív,optimista férfi benyomását kelti.


Próbáld vele megbeszélni, hogy olyan házat válasszatok, ami mindkettőtöknek megfelel. Kompromisszum. Hátha belemegy. Ilyen szöveggel, hogy mindkettőtöknek szüksége van a boldogságra el tudod érni, és ebben semmi hazugság nincs.

2012. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért, jobb lenne, hogyha mondjuk alkoholista lenne, ahelyett, hogy a lovakat nézné, vagy a kisborjúval játszana?

Egyébként gondolj bele, a stílusod alapján elég fiatal lehetsz, nincs jogod beleszólni édesapád döntésébe.

2012. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Napok óta próbálom. Nem megy. Már mindennek lehordott. Az ottani szembeszomszéddal van egy kb 3m-es kerítésszakaszunk. A purgyék többször átugranak a szomszédba, mert átmegy a labda, meg ilyenek. Rendőrséget meg tudod ki hív? Seki nem akar a famíliával balhézni. De hogy nem érti meg, hogy mi van? De ha nem látná. Meg persze az eladók azt mondják, hogy semmi baj nincs velük. (persze, majd megmondják milyenek, hogy ne vegyük meg a házat, amúgy meghalt az anyjuk, azért eladó)
2012. okt. 18. 22:19
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem, de öcsémet pl ugyanazért baszlatja, hogy mit csinál, ő meg beszél neki, meg minden. Egy óráig szórakozott vele. Beszélt neki, válaszolt a helyébe, meg cumiztatta az ujját, utána piszkálta, meg minden. De nem csak erre mondom, hogy hüélye, hanem alapból se 100-as. De ezt bárki megmondja.
2012. okt. 18. 22:22
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok rasszista, de!!!!


Mi is vettunk egy lakast, a szomszed cigany volt, rendesnek neztek ki tisztak voltak,hat mi baj lehet.... A kultúra!

Az a baj, hogy ők ugye egy mulatos nep, es ha mulatnak, akkor nem egyedül, jon a csqlad is, ami ugyebar jellemzoen nem kicsi.

Es mivel mulatosak, de nem dolgozosak, miert is ne mulatnanak akar heti ötször is????

No, nalunk ez volt a baj...

Teljesen mas az ertekrendjuk....

A youtoube-n van nehany video, hogy milyen a szomszedsagukban lakni, azokat vetitsd le nekik!


Persze vannak kivetelek, tudom, de attol meg csak kivetelek....

2012. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Meg azzal indokol, hogy úgyse költöznénk oda. (csak állatoknak venné, meg tárolónak)

Bármit mondok, mindent megindokol. Nem tudtam olyat mondani, amiből nem vágta volna ki magát.

2012. okt. 18. 22:25
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Úgy tűnik már eldöntötte, valószínűleg a saját kárán fog tanulni, de ne legyen igazam!
2012. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
Öcsém, nem lennék a bőrödben, még így se, hogy nem lakni veszi meg. Cigányok között olcsó a ház gondolom, a kutya se megy oda, csak a fajtájuk (lásd az amerikai városrészek legettósodását). Épeszű fehér ember nem megy kormosok közé... Állatok, tároló a norvégok szomszédságában? Röhög a vakbelem, 50 Ft-ba nem fogadnék rá, hogy a cucc egy hétig ott marad.
2012. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Ilyent ***** válasza:
21%

Kérdező

Neked személy szerint az a bajod hogy rettegsz a cigányoktól.

2012. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hát ha nem lenne benne 500.000 Ft-om, nem kapnám így fel, de nagyon felbaszott. Főleg, hogy vissza már úgy se adja. Ja, és legújabb indok, hogy a másik 500.000-el olcsóbb, de nem beköltöhető. (kb 2 év és ez sem, de nem számít) hogy itt legalább van kerítés (nem baj, hogy nincs még oszlop se, de a másiknál van) meg hogy ezen jó a tető. Kérem, hogy a fenébe nem veszi észre, hogy kik a szomszédok? Én meg olyan hülye vagyok, hogy még adok is nekik pénzt... Nem titok, nem vagyok még 18, de soha nem költöttem egy fillért se feleslegesen, hülyeségre, és hát összegyűlt. Ballagás, ez-az, húsvétok, szülinap, névnap, karácsony, stb.
2012. okt. 18. 22:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!