Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem le apámat,...

Hogy beszéljem le apámat, hogy cigányok mellett és előtt vegyen házat?

Figyelt kérdés

Nem normális. Hülye. Ma pl egy óráig játszott egy kisborjúval. 50 éves léttére. Bele van hülyülve a lovakba, órákat elbámulja őket, és csak nézi,nézi és nem csinál semmit. De most kinézett egy házat, amin cigányok a szomszédok. Egyik oldalról és szemből is. És ha mondom, akkor én vagyok a negatív, rasszista, köcsög, önfejű, makacs hülye semmirevaló, aki ennyi idősen ne ilyenekkel foglalkozzon, stb.

Hogy beszéljem le róla? (az lenne a legolcsóbb, de olyanokkal jön, hogy lehet 10 év múlva már nem is ott fognak lakni, meg 10 év múlva már nem is lesz olyan, hogy nem cigány a szomszéd, stb. Elegem van belőle. De alapból se tiszta, de azt hittem, ennyi esze azért még van.


2012. okt. 18. 22:09
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Én 400km-el odébb költöztem, mert már nem bírtam a gazemberségeiket elviselni. Bár szerintem a helyzet egyre rosszabb lesz, valszeg innen is el kell majd költözni 10 éven belül. Az a baj, hogy előbb-utóbb már nem lesz hová, nem marad élhető hely a világon.
2017. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!