Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem le apámat,...

Hogy beszéljem le apámat, hogy cigányok mellett és előtt vegyen házat?

Figyelt kérdés

Nem normális. Hülye. Ma pl egy óráig játszott egy kisborjúval. 50 éves léttére. Bele van hülyülve a lovakba, órákat elbámulja őket, és csak nézi,nézi és nem csinál semmit. De most kinézett egy házat, amin cigányok a szomszédok. Egyik oldalról és szemből is. És ha mondom, akkor én vagyok a negatív, rasszista, köcsög, önfejű, makacs hülye semmirevaló, aki ennyi idősen ne ilyenekkel foglalkozzon, stb.

Hogy beszéljem le róla? (az lenne a legolcsóbb, de olyanokkal jön, hogy lehet 10 év múlva már nem is ott fognak lakni, meg 10 év múlva már nem is lesz olyan, hogy nem cigány a szomszéd, stb. Elegem van belőle. De alapból se tiszta, de azt hittem, ennyi esze azért még van.


2012. okt. 18. 22:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
61%

Én kétszer laktam cigányok mellett. Egyik esetben sem voltak ilyen rossz tapasztalataim, mint amiktől te tartasz.

Az egyik család tényleg dolgos volt. Mindkét szülő keményen melózott a gyárban, a három nagylányukat meg olyan szigorral fogták, hogy még az udvaron sem lehettek kinnt sokáig. Nem jött hozzájuk soha mulatós nagycsalád és nem volt sem lopás sem semmi egyéb. Sőt a férfi még segített is többször nekünk, amikor férfierőre volt szükség...


A másik család már egy kicsit ziláltabb volt. Az ő udvarukra rossz volt átnézni a sok lom, törmelék, szemét miatt. Viszont emberileg semmi probléma nem volt velük. Hangoskodtak az igaz, de kedvesek, barátságosak voltak és semmilyen összetűzésünk nem volt.


Úgyhogy az, hogy roma a szomszéd, még nem 100%, hogy baj lesz.


A kisborjúval meg nem lehet nem játszani :)

2012. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Hülye és kész. Ma megint mondtam neki, és nekemállt ordítozni, hogy negatív meg bolond vagyok, nincs azokkal semmi gond. Rávettem, kérdezze meg a másik szomszédjukat. De még nem kérdezte. De aki képes 3 millió adósságot felenni 3 ló miatt, az nem normális. Soha nem fog az neki annyit hozni! hitelbe veszi a lovat, meg a hzat is, családból kér pénzt. Mert nekik már nincs. Bolond.
2012. okt. 19. 19:39
 23/31 anonim ***** válasza:
39%
Itt valaki nagyon furcsán pontoz...:((
2012. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Én még senkinek nem adtam se zöldet, se pirosat.
2012. okt. 19. 23:18
 25/31 anonim válasza:
9%
Mondjad neki hogy költözzön össze a leendő szomszédokkal , 1 hónap után sírva szalad majd világgá az öreged !
2012. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Mondtam, de azt mondta, hogy nem lakni kell, meg hogy 10 év múlva nem lesz lyan, ahol nem cigány a szomszéd. Bár úgy érzem, letett róla egy kicsit. Hátha megjön az esze!
2012. okt. 21. 23:43
 27/31 anonim válasza:
61%
Velem egyszer volt olyan suliban hogy egy cigány gyerek odajött hozzám, és látta hogy van nálam egy mp3. Azt akarta hogy adjam neki oda, nem adtam neki oda erre ő elkezdett lökdösni, utána pofán b*szott, de nem éreztem meg annyira mert az ilyen kis nyomorékok úgy ütnek mint egy lány, szóval én utána kicsit ideges lettem és gyereknek idegből olyat beb*sztam hogy szétszakadt az egész szája és eltört az állkapcsa, ugyebár egyből földre került. És az igazgató még engem b*szott le hogy én mi jogon vertem meg, én elmondtam mindent de nem hittek nekem, másnap megyek suliba és mit látok útközbe? 8 db cigány mindenféle vasrudakkal meg minden szarral ott állnak az út közepén, mondom én elmegyek mellettük, én nem szóltam hozzájuk de ők szó nélkül rám támadtak, el kellett szaladnom előlük, mert ha maradok talán kinyírnak... Azóta már másik suliba járok...
2012. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Mindenhol ezeket a férgeket védik.
2012. okt. 31. 16:28
 29/31 anonim válasza:
Hát, nemtudom hogy aktuális e. De én is leginkább negatívummal tudok szolgálni. Mikor kisbaba voltam (most 20 vagyok) az utcánkba laktak romák, és mikor elmentünk mellettük akkor volt hogy a purgyék teli köpködték a babakocsit amibe benne voltam. Sőt édesanyámat ki is rabolták és elvették egy havi fizetését. Szóval igenis épeszű, aki minnél tovább távol akar maradni tőlük. Merthogy lehet hogy 10 éve múlva mindenhol ilyen lesz a szomszéd, de amíg lehet hagy próbáljon meg távol maradni tőlük ha akar.
2013. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én cigók közelébe értéket nem vinnék az biztos akkor költöznék közéjük ha egy skinhead lennék és még vagy 10 haverommal akik hasonló kaliberek meg persze ha lenne egy két jó rendőr ismim,hogy nem kell a füsti panaszát annyira komolyan venni :)
2013. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!