Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Mit csináljak ebben a helyzetben? Volt már így valaki?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy érzem, közömbös számomra a férjem, és ez megijeszt. Általában heti 3-4 szex azért volt (én is akartam), most meg pár hete szinte mintha egy csapásra elmúlt volna az igényem, már sírtam is amikor próbálkozott, annyira nem akart menni. De nem undorodom tőle, szeretek összebújni vele meg szeretgetni egymást, csak a szex iránt szűnt meg szinte minden érdeklődésem. Az élet többi terén is kilátástalannak érzek mindent, és ő hiába próbálja átérezni, nem tudja, mert neki jól sikerülnek a dolgai, jól megy a munkája, szereti, stb. Én meg csak most kaptam munkát jó sok idő után, ez se olyan ami előre vinne a karrieremben, csak hát ez volt. Régen csomó kreatív tevékenységem volt (férjem ebben se partner mert őt az ilyesmi nem érdekli) de most már ahhoz sincs semmi igényem...

Félek, hogy a férjemen verem le a port úgymond, pedig ő nem tehet arról hogy nekem ilyen sz.r most, de néha felmerül bennem hogy ő a hibás, ő kérte meg fiatalon a kezem, akkor túl szerelmesek voltunk hogy nemet mondjak, de most itt vagyok röghöz kötve, és a sok megvalósítatlan álmom miatt nem akarok rá haragudni mert tudja az eszem hogy nem érdemli meg, mégis sokszor irigykedem rá és frusztrált vagyok amiért nekem nem sikerül.


Mit lehetne tenni? Van rá esély, hogy elmúlik ez idővel? Nagyon szeretem a férjem és nagyon félek, hogy megromlik a kapcsolatunk majd emiatt... :( kérem akinek van tapasztalata, írjon tanácsot!


2012. okt. 25. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit rossz kategória:) na mind1:D

nem kezdtél el szedni valami új gyógyszert mostanság?

bármit? az csökkentheti a szex utáni vágyat.

2012. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért rossz kategória? Nem csak a szex a problémám hanem a férjemmel a kapcsolatom, szerintem ez bőven családi kapcsolat... ha csak szex kérdés lenne akkor ki se írnék semmit, abban a kategóriában sose kapni értelmes válaszokat.

Amúgy nem, nem kezdtem semmit szedni mostanában egyáltalán :(

2012. okt. 25. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:

szexuálpszichológus?


kipróbálhatnád csak egy alkalommal, a véleményét kikérni. Azután meglátnád, hasznos-e vagy sem.

2012. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Látszik az írásodból, hogy elkeseredett vagy az élet többi területén is, ez pedig a szexben ütközik ki.

Azt szokták mondani, hogy egy nőnek a lelke az erogén zónája. A körülményeken kéne változtatni (tudom, ez nem könnyű manapság), ráadásul itt a tél, korán sötétedik, az emberek ilyenkor amúgy is hajlamosak, hogy letargikusak legyenek. Neked most mindez összejátszik sajnos.

A lelked kéne rendbe tenni, ahogy írtam, megpróbálni változtatni a körülményeken (keress új munkát, amit szeretsz is), vedd rá magad, hogy újra foglalkozz egy kicsit a hobbiddal, ha ott sikerélményed lesz, tetszeni fog, amit csinálsz, már az is lendít a dolgon. Ha ezeket sikerül helyretenni, valószínű magától megoldódik a szex is köztetek.

2012. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Alexandra ezt tökéletesen leírta.

Bennem is kb ilyesmi fogalmazódott meg, amikor olvastam a kérdezőt.

Főleg az fogott meg, hogy irigykedsz a párodra, amiért neki minden jobb. Gondolkodjatok el, és próbáljátok elmélyíteni jobban a kapcsolatotokat. Örülj, hogy ő örül.Hiszen valószínű, hogy értetek teszi, amit tesz. :)

2012. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem volt munkám, nekem sem volt semmihez sem kedvem, a szexhez se. Mihelyt lett jó kis meló, a házasélet is helyre jött :)

Kellene neked vmi elfoglaltság. Én pl Zumbázom, nagyon szeretem, és sok ismerősöm nem is a fogyás meg a sport miatt jár Zumbázni, hanem a társaság miatt, és mert kiugrálják magukból a stresszt. Nem szeretsz táncolni? Mert ha táncoslábú vagy, ez pl segíthet.

2012. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Úgy érzem igazatok van, talán a hosszas munkakeresés miatt egyszerűen már kikapcsolt az agyam minden 'jó' iránt is :(

Sajnos nem szeretem a sportot, hiába tudom hogy az ellazít, de azt hiszem megerőltetem magam és kipróbálok valamilyen táncot vagy tornát.

Szexuálpszichológushoz nem fordulnék, mert világéletemben szerettem a szexet és semmi gondom nem volt vele, úgyhogy nem gondolom hogy önmagában azzal van a gond.

2012. okt. 26. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!