Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvéremet több helyen...

Testvéremet több helyen becsapták külföldön ahol dolgozott, azt telefonálta, hogy ha itt sem fizetik ki, akkor gyilkosságra is képes lesz a főnökével szemben a családjáért, hogy el ne veszítsék a házukat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbáltam nyugtatgatni,hogy ne csaináljon butaságot,mert börtönbe fog kerülni,de teljesen bekattant úgy hallottam a hangján,csak azt hajtogatta,hogy azt már nem tűri,ha itt sem fogják kifizetni,ha itt is átverik, a családja pedig elveszíti a házat,mielőtt kiment itthon sem fizették ki,itt sem talált normális,folyamatos,bejelenett munkát.Az itteni kollégáktól hallotta,hogy csak fél havi bért szoktak kapni,vagy még annyit sem,majd hitegetik őket,hogy később megkapják,de aztán soha nem kapják meg,éppen annyit adnak,hogy ne menjenek haza,fent tudják tartani magukat ott.

Szerintem idegösszeomlást kapott,én pedig tehetetlennek érzem magam itthonról.


2012. okt. 21. 22:06
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Most olvastam valahol,hogy állítólag novembertől valamennyivel jobban védve lesz a külföldi munkavállalók érdeke Németországban.
2012. okt. 21. 23:09
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha tudta,hogy magyar lesz a főnöke,akkor számíthatott volna erre már ne is haragudj,mert a "külföldi magyar munkáltatók" mind ilyenek!Mellesleg nő volt a főnököm!
2012. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

" a "külföldi magyar munkáltatók" mind ilyenek! "


Ha ez ennyire általános ott,akkor miért nem tesznek ez ellen törvényekkel,büntetésekkel,szigorral ?

2012. okt. 21. 23:15
 24/27 anonim ***** válasza:
hol dolgozik a tesód, milyen országban?
2012. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát ezt külföldön kell megkérdezned,nem tőlünk,hogy nem tesznek "ellenük" semmit!Amúgy,meg pont emiatt nem tesznek semmit,mert valószínűleg nem is tudják,hogy ez van!Ha senki nem jelenti (vagyis akkor nem tudnak róla)akkor nincs téma,amivel kellene foglalkozniuk!
2012. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ha a nyelvet beszéli, akkor azért lehetne annyi esze, hogy utánajár a dolgoknak. az, hogy a harmadik helyen csapják be, azért eléggé magának köszönhető! hogyhogy engem sose csaptak be külföldön??? én el tudtam olvasni a szerződést, megbeszélni a dolgokat?
2012. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló!Én is ehhez hasonlót írtam,de csak lehurrogtak!:)
2012. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!