Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc. Info gyilkosságra...

A kuruc. Info gyilkosságra buzdít?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 31. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
polgárháborúra inkább nem?
2011. márc. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

A cigányok ellen,és polgárháborúra is!

Évek óta a Kurucz és a Gárda is a cigányok ellen lázít! A gyűlölet pedig mindig gyűlöletet szül! Miért csodálkozik bárki is,ha a cigányok is gyűlölik a magyarokat? Mást sem lehet itt olvasni,mint a cigánygyűlöletet,az ellenük való uszítást!

2011. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezt provokálásnak szántad?Szerintem nem buzdít gyilkosságra,bár elismerem hogy a kuruc.info eléggé szélsőségesen írja le a cikkeit,de nem hinném hogy valaki amiatt ölne meg cigányt mert a kuruc.info azt mondta.
2011. márc. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Már miért buzdítana bármire is? Számomra ez a cikkből nem derül ki. Viszont az, hogy önörvényűen, terroristaként viselkednek, (azon népcsoport tagjai, akik megrugdosták a srácot) ez talán elnézendő?
2011. márc. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nógrádban lakok és nekem a valóság, persze ha egy Rózsadombon felnőtt liberális ember lennék simán lenáciznám őket.
2011. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Úgylátom Sverdans megint kurucot olvasott.Pedig nem kellene,mert nagyon árt neki:)


"A kuruc. Info gyilkosságra buzdít?"


Értelmezési gondok vannak.A kuruc nem szólított semmire fel,egy olvasói levelet raktak be amiben a levélíró kifejti hogy ha Mo.-n polgárháború lenne akkor nem lenne kétséges hogy ő és honvédség melyik oldalra állna("akkor nem a gárdistákkal fognak szemben állni, hanem sok olyan hivatásos szolgálatossal, akik ki vannak képezve, meg van a megfelelő szaktudásuk, tudnak szervezetten mozogni és tevékenykedni, stb…").


Egyébként annyi igaz lehet benne hogy a honvédségnél vagy rendőrségnél szolgáló tisztek nagyrésze utálja a cigányokat.Nekem is van pár ismerősöm aki a ZMNE-re ment katonai vezető szakra,róluk 3 dolog volt elmondható:sportemberek,militánsok és nacionalisták.

2011. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"persze ha egy Rózsadombon felnőtt liberális ember lennék simán lenáciznám őket."

mehetsz a 'csába ezzel a szöveggel. Egy másodpercig nem éltem soha a Rüzsadombon.

2011. ápr. 1. 09:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy mi lenne, ha egyszer személyeskedés helyett érvelnétek is?
2011. ápr. 1. 09:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az RTL és a TV2 sokkal jobban buzdít minket gyilkosságra vagy már bűntettre.Folyton mennek ezek a szar amerikai filmek amiben a niggerek tök menők,mert lövöldöznek,füveznek,fosztogatnak és mivel ezt látja a gyerek a TV-ben így ő is ezt fogja csinálni.A kuruc.info-n még sose hallottam azt,hogy ölj csak azt,hogy véd meg magad.
2011. ápr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kuruc.info sok pártnak szúrja a szemét.Vajon miért???

Csak nem azért,mert az igazságot teszi közzé.Magyarországon szólás szabadság van.(elvileg) Ahhoz képest engem megkergettek a rendőrök 1 évvel ezelőtt,mert azt kiabáltam,hogy Gyurcsány takarodj.Mikkor kint voltam Olaszban 1 hetet pár barátommal ott láttuk,hogy milyen az igazi szólás szabadság.Egy OLASZ csávó kb 3x3 m-es horogkeresztes zászlóval ment foci meccsre.A másik izraeli emléktárgyakat árult szabadon.Nah ez szólás szabadság.


Szerintem ha normális politikánk lenne és ne lenne ekkora cigány bűnözés akkor nem lenne Magyar Gárda,Jobbik,Kuruc.info.

2011. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!