Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotok nélkül kibírnátok...

A családotok nélkül kibírnátok 1,5 évet?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkozom rajta hogy kiköltöznék a rokonaim után Kanadába. Ők 12 éve laknak kint, van egy házuk jól élnek. Szóval kimennék hozzájuk és munkát vállalnék (olyan lenne hogy egy gyorsétteremben kellene felszolgálni, mosogatni ilyesmi). De akkor csak 1,5-2 évente tudnék hazajönni, nem tudom anyukámék nélkül ill. a többi családtag nélkül hogy bírnám...


22/L


2012. okt. 20. 20:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én kibírnám. Szeretem a családomat, a szüleimmel nagyon jó a kapcsolatom, de kibírnám. Van internet, skype, stb., ma már nem olyan nehéz a kapcsolattartás. Persze a személyes találkozás hiányozna, de igazából skype előtt ülve is ugyanúgy tudnék beszélgetni a szüleimmel órákat, mintha egymással szemben ülnénk a nappaliban. A párom nélkül viszont már nem bírnám ki. Nemrégen egy hónapot kellett külön töltenünk, nem tudom körülírni, hogy milyen nehéz volt.
2012. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A jelyedben kimennék, megpróbálnám és ha nem jön be nem hiszem, hogy csak 2 év múlva jöhetnél vissza. Egy fél év alatt összesezedsz egy kis pénzt, megveszed a repjegyet és szépen visszajössz. Ennyi
2012. okt. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hetente egyszer jövök haza, hét közben telefonon beszélünk, ha beszélünk. Néha rámtör, hogy hiányoznak, stb, de mivel amúgy sem beszélünk túl sokat és nem szoros a kapcsolatunk én nemhogy kibírnám, de semmi sem változna az itthoni állapothoz képest.

Ilyen lehetősége elég kevés embernek akad, szóval én mennék. Persze, csak akkor, ha a párom is tudna jönni velem. Nélküle nem bírnám ki.

20L

2012. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már kiírtam, kb annyi idős voltam akkor, mint te (21 éves). Az 1996–1997–ben volt, akkor nem volt olyan egyszerű végleg kint maradni, mint ma, de ha egy kicsit bátrabb vagyok, belevágtam volna,. Én az USA –ban voltam. Az elején volt nehéz, aztán mikor már sok embert megismertem, egyre könnyebb lett. Pedig akkor még se Skype nem volt, se e–mailünk. Ma sokkal könnyebb. A húgom 2000 óta kint élet, ma már állampolgár, de minden hetente skype–olunk, évente –másfél évente itthon van... Szóval ki lehet bírni, vágj bele!!!
2012. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki, talán azt, hogy max 2-3 havonta hazajöjjek. Mondjuk én még csak 18 vagyok, félig gyerek:/
2012. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A családom nélkül csak-csak, de a párom nélkül nem. Ha egyedülálló vagy és van egy ilyen lehetőséged, akkor ne hagyd ki. Akár napi szinten tudnátok beszélni skype-on, igaz nem pótolja a személyes társalgást, de így is láthatjátok egymást.
2012. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nekem a családomból már csak anyukám maradt. nem mennék innen egy tapodtat sem, ameddig ő él. a nagyszüleim halála megtanított arra, hogy fontos a személyesen együtt töltött idő.

de ez mindenkinek egyéni dolog, csak a saját érzéseimet írtam le.

szerencsére -egyelőre- nem állok az éhenhalás küszöbén, és ameddig ez nem változik, nem hagyom itt a hazámat.

2012. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!