Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha választanotok...

Mit tennétek, ha választanotok kellene a családotok, és a párotok között?

Figyelt kérdés
Ha a párotokba szerelmesek lennétek, imádnátok, és úgy éreznétek, hogy Ő az Igazi, minden rendben lenne vele, de a családotok utálná, és soha nem is fogadná el. A család más tekintetben is "lökött", de a család, az akkor is család, és kikre számíthat az ember, ha akármi történik, csak a szüleire elsősorban... (bár esetemben nem tudom, hogy akármikor számíthatok-e rájuk)
2012. szept. 22. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt választanám,akiben jobban megbízom és tudom,hogy mindig mellettem van.Ha a párom az,akkor őt.
2012. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szerelmemet
2012. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
magyarazd el csaladodnak o a parod te valsztottad nem kell szeretni csakelfogadni.es azt ha igazan szeretnek tefed tiszteletbe tartjak a valasztasodat meg ha rossz valasztas is .biztos jot akarnak nemed xe sajat tapasztalatbol kell a sajat eleted elni meg ha ez azzal jar hogy egy darabiv nam allnak veled szoba majd belenyugodnak es megbekelnek.
2012. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Te esetedben nem igazán tudom kit választanék. De miért is kellene választani? Megmondták,hogy ha vele maradsz,ne menj hozzájuk többet? Egyszerűen távol tatod őket egymástól.

Én se választanék,mert így oldanám meg. Mivel nekem nagyon jó a kapcsolatom anyukámmal,azért elgondolkoznék azon,hogy talán megvan az oka annak,ha nem találja valamiért szimpatikusnak a páromat. Én ugye szerelmes vagyok,így elfogult vagyok vele szemben,míg mások más szemmel látják a választottam.

2012. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az egyik fél megzsarolna, hogy válasszak, akkor a másikat választanám.
2012. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ hány éves vagyok, mióta vagyok együtt a párommal és miért utálják őt a szüleim.


Ha ezekre válaszolj,akkor könnyebben tudok segíteni.

2012. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!