Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek úgy hogy soha sem...

Éreztétek úgy hogy soha sem lesz családotok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, tudom fiatal, de már azért olyan korban vagyok, hogy "illő" lenne komoly kapcsolatban lenni. A volt osztálytársaim sorban kötik az eljegyzéseket, házasodnak (pl az egyiknek szombaton volt az esküvője) vannak akiknek már gyerekük van, a többség évek óta tartó kapcsolatban él. Nekem meg semmi...Egyre gyakrabban jut eszembe hogy vajon én eljutok-e odáig mint ők....
2012. jún. 18. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Eljön a te időd is. Hidd el a te időd is eljön hamarosan. Nem kell sürgetni előbb érkezik meg a szerelem az életedbe.
2012. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is ugyanígy érzek.

28N

2012. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Áhh csak ez a bizonytalanság...Most tudom ez hülyén hangzik, de ha biztosan tudnám hogy 30 évesen lesz már családom, akkor nem stresszelnék ezen, de így...Lehet hogy soha sem lesz senkim.
2012. jún. 18. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:

érdekes, az én ismeretségi körömben inkább ritka, hogy 23 évesen eljegyzés vagy ilyenek :)

nem vagy elkésve, csak ne görcsösen keress párt, mert az riasztja a férfiakat :)

2012. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindig ezt éreztem. Lassan 33 éves vagyok és nincs is családom. Hahh! Nemhogy családom, senkim sincs...
2012. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is ezt éreztem. Aztán 30 évesen megismerkedtem a párommal és van már két kisgyerekünk is:)

Előtte nem volt szinte senkim vagy nős volt az illető vagy én nem szerettem viszont vagy valami baj mindig volt. Már annyira boldogtalan voltam és hirtelen betoppant a párom az életembe.

2012. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, és nem is lett (45 éves vagyok).
2012. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, 40 éves nő vagyok.
2012. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, de lett. De nem az volt a cél, hogy család legyen, hanem először csak találni valakit, aki komolyan vesz és figyel rám.Szerintem még nem maradtál le semmiről.

30vagyok.

2021. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!