Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotok nélkül kibírnátok...

A családotok nélkül kibírnátok 1,5 évet?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkozom rajta hogy kiköltöznék a rokonaim után Kanadába. Ők 12 éve laknak kint, van egy házuk jól élnek. Szóval kimennék hozzájuk és munkát vállalnék (olyan lenne hogy egy gyorsétteremben kellene felszolgálni, mosogatni ilyesmi). De akkor csak 1,5-2 évente tudnék hazajönni, nem tudom anyukámék nélkül ill. a többi családtag nélkül hogy bírnám...


22/L


2012. okt. 20. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Én akár egy életet is kibirnék nélkülük. Nem igazán birom őket, de gondolom te máshogy vagy ezzel. Egyébként nem élhetsz örökké a seggükben.
2012. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
84%
Én egy ilyen lehetőséget biztos, hogy megragadnék.
2012. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem a s*ggükben akarok élni, de azért nekem hiányozna hogy nem találkozhatok anyámmal mondjuk hetente, havonta stb.

A kettő nem ugyanaz szerintem...

2012. okt. 20. 20:15
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is érthető, ahogy érzel. Én is nehezen szakadnék el azoktól, akik a legfontosabbak nekem.
2012. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz, akármeddig kibírnám nélkülük. Pedig mi még csak nem is vagyunk rosszban. Amúgy tök felesleges ez a kérdés szvsz, attól még hogy én vígan ellennék tökegyedül is a világban, te lehet 1 hét után sírva repülnél haza hozzájuk... 21n
2012. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Annyi előnnyel járna a kinti élet, hogy minimum ki kellene bírni a családtagok nélkül. Vagy maradj itthon és senyvedj esetleg munka nélkül, biztos családi háttérrel.
2012. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez, teljesen ember függő. Van, aki bele roppan. Van, akit egyáltalán nem zavar.
2012. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
En is kulfoldon elek,sajnos mar 3 eve nem lattam a csaladomat,jovo ev elejere tervezem a latogatast. Persze nagyon hianyoznak,de en itt elek parommal,elem az eletem es amikor megengedhetem magamnak,akkor megyek haza.
2012. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A családom egyedül a lányom, ő meg jönne velem, tehát ennyi :)
2012. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ragadd meg a lehetőséget!! Mindenképp! Anyámnak huszonéves korában megvolt lehetősége, hogy kiköltözzön angliába, de nem ment, a család miatt. Egész életében bánta. Nekem megvolt a lehetőségem, hogy kiköltözzek amerikába, és kapva kaptam rajta! Sose bántam meg, pedig egyedül voltam. Lehet ijesztő, mert az is... Hiányozni fog a családod, nincs mese, de jobban jársz! Ez olyan kevés embernek adatik meg. Itt Magyarországon már semmi esély, hát változtasd meg a jövőd! Ha gondolod, írhatsz privátba, és mesélek többet a tapasztalataimról.


24/L

2012. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!