Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a férjemet...

Hogyan vegyem rá a férjemet néhány nap szabadságra?

Figyelt kérdés

Betonbiztos munkahelye van, minimum az irodát kellene felgyújtania, hogy kirúgják.

Az utóbbi hetekben már nagyon látványosan fáradt, nyűgös, ki van purcanva. A munkahelyét egyébként nem szereti, váltana majd.

Kértem, hogy vegyen ki néhány nap szabit és pihenjen. Sportoljon, nézzen tévét, akármit, csak pihenje ki magát.

Megígérte, hogy a hetet kiveszi.

Ebből lett egy nap, aztán mégis bement dolgozni - én meg hallgatom este, hogy milyen fáradt és későn ér haza. Sajnálni már nem tudom, mert tényleg nincs ami visszatartaná a szabadságtól (van még neki 2-3 hétnyi).


Az állandó panaszkodása a fáradtságra viszont már rettentően zavar. Mit csináljak?


2012. okt. 18. 19:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kegyetlen, de ha nem akar kivenni akkor nem akar. ha egyszer igazán elfárad majd vesz ki szabadságot. És Magyarországon van még olyan munkahely ami tuti biztos. Én is ilyen cégnél vagyok. Olyan szinten biztos, hogy ha felgyújtanám a munkahelyet akkor se rúgnának ki.
2012. okt. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokaknak biztos a munkahelye beajánlhatnátok engem is! Minden elvállalok, takarítástól a ablakpucolásig, állatgondozást, akármit... Egyedül gyerekvigyázást és számolást nem!
2012. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!