Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerekvállalás nem csak...

A gyerekvállalás nem csak móka és kacagás?

Figyelt kérdés
Én régóta szeretnék már gyereket, ha lehetne már vállalnék. Lehet hülyén hangzik de szeretnék terhes lenni. A tudat hogy bennem növekszik valaki, a kerek pocak is tetszik, olyan furcsa jó érzésnek képzelem el. De az egyik barátnőm terhes, 4 hónapos de mai napig minden reggelt hányással kezd, szédül, alig bír meglenni. Szóval én eddig rózsaszínnek képzeltem mindent, de elbizonytalanodtam.
2012. okt. 16. 22:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
29%
Nekem még nincsenek saját tapasztalataim,viszont egyik ismerősöm mellettem töltötte el a 9 hónapját,végig vele voltam.Neki móka és kacagás volt,annak ellenére,hogy mindig sajnáltatta magát,meg sírt a szája mindenért.Egyik cigi a másik után és ha valaki mondani merte neki,hogy nem kéne terhesen dohányozni,mert árt a gyereknek,akkor úgy leordította a fejét,mint a halál.Az after baba parti meg úgy nézett ki,hogy lerészegedett.Az volt az utolsó,hogy együtt lógtam vele.Szóval mindenkinél más.
2012. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Érdekes, én épp a várandóság állapotától undorodom. :S Nem akarok magamban hordani egy gyereket, olyan fura lenne meg minden... Ha lehetne, inkább csak adják készen. :D Én nem sok rózsaszín cukormázas sztorit hallottam ismerősöktől, inkább csak a problémákat.
2012. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!