Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket szeretnék nem korai ez?

Gyereket szeretnék nem korai ez?

Figyelt kérdés
Még csak 16 éves vagyok de már úgy gondolom hogy megfelelnék anyának. Persze iskolába járok még és munkahelyem sincs. Sokan azt mondják hogy nem vagyok érett meg, hogy nagy felelősségekkel jár, le kell mondanom sok mindenről stb.. Én ezt tudom... a lelkileg és gondolkodás módban már szerintem érett vagyok, azt is tudom, hogy nagy felelősséggel jár, hisz meg kell teremteni számára a megélhetést. Sok dologról meg nem hiszem hogy lemondanák

2012. aug. 20. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is így éreztem a korodban. Nagyszerű, 7-8 év, és jó anya lehet belőled. Mármint 7-8 év múlva szüljél...
2012. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Elsővel értek egyet.
2012. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még nagyon korai. Nem csak azért mert pár év múlva rájössz, hogy sok minden kimaradt az életedből, hanem mert egy gyereket el is kell tartani. Ráadásul 16 évesen még gyerek vagy. Várj pár évet, aztán szülj.
2012. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek
2012. aug. 20. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
16 évesen én is úgy éreztem szuper lenne anyának lenni, aztán történt egy kis baki a barátommal. Na akkor azt mondtam, h mégsem :) most 19 éves vagyok és úgy vélem ráérek még úgy 6-7 év múlva egy babára :)
2012. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 vagyok és nagyjából ugyanaz a helyzet mint nálad :D

Már most biztos vagyok benne, hogy (saját) gyereket akarok nevelni felnőtt koromban mert nekem az a legfontosabb, hogy családom legyen. Aztán majd vagy összejön vagy nem.

Na de reméljük, hogy király lesz minden :)

Egyébként és is csak 8-10 év múlva szeretnék.

2012. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
És egy apa nem kell valakinek? :D
2012. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MelodyB válasza:

Én is 16/L vagyok. Úgy gondolom én is megfelelnék anyának, de ez tényleg sok lemondással jár. A babához lesz kötve az életed amíg kicsi. Nem tudod kikapcsolni. Én szerencsés vagyok, mert a rokonságban jelenleg sok kisgyerek van 4 és 3 éves és egy 2 hónapos is. Amikor csak akarok elmehetek hozzájuk, ugyanis a kicsinek én leszek a keresztanyja.


Régen már 14 évesen férjhez mentek a lányok és korán lettek szülők, ezért érezhetjük úgy, hogy már fel tudnánk nevelni egy babát. Én azt mondom, hogy éretségizz le és ha utána lesz megfelelő anyagi háttered, és egy párod akivel jól kijöttök és természetesen mindketten akarjátok akkor oké. Most inkább szórakozz és éld az életed, mert ha most lennél anya idővel megbánnád, hogy nem is éltél igazán. Ráérsz még.

2012. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 14-16 évesen. Nagyon erős anyai ösztönök léptek fel nálam.
2012. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
korai még vár 10 évet és akor babáz .
2012. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!