Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánik így a családjával...

Miért bánik így a családjával a férjem?

Figyelt kérdés
Van a férjemnek egy anyjával közös szép háza. Az anyja lakja az egyik felét, a másikat albérletbe kiadta. Mi elköltöztünk a férjem tanácsára egy rokonom romos házába. Minimálbéren és gyesen élünk. Elég nagy az ö házuk, de nem akar visszaköltözni, mert akkor nem lesz az anyjának pénze, aki 40 éves és dolgozni nem akar. A férjem miért őt helyezi a családjánál előrébb?

2012. okt. 16. 15:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Válaszolók!

Teljesen igazatok van, egyetértek és engem is érdekel a kérdéseitekre a válasz.

Viszont az valljuk be, bárhogy is alakult az életük, akárhogy is rontották azt el és akárhány évesek, akkor is én, mint anya, nem tudnám ezt megtenni velük szemben!


Hogy várjam el a gyerekemtől, hogy tisztességesen nevelje a gyermekét és dolgozzon, legyen példamutató, ha én magam se vagyok az számára?

2012. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez kemény kérdező. Hozzámentél egy senkihez és ezért megutált az apukád, a munkádat is elvesztetted. Kemény dolgokat írtál le, ráadászl 2 évvel fiatalabb a férjed. Jaé s még fiatalok vagyytok.

Sz*pó.

2012. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%
Tipikus ma magyar hozzáállás: mindenki hibás a helyzetért (te családod, ő családja) ti meg vagytok a szegény áldozatok akik többet érdemelnek.
2012. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Belegondoltál abba,ha anyósod nem tudná önmagát eltartani akkor a férjednek kellene? A jelenlegi törvények előírják a Szülőtartást.

Azt gondolom,ha valaki önálló életet alapított annak az legyen az első dolga,hogy az általa befolyt összeget be tudja úgy osztani,ne számítsa bele azt a segítséget amit szülőktől kaphat! Itt nincs szó az "előtérbe való" helyezésről.Lehetünk azért is hálásak mert felneveltek bennünket,mert szeretjük a szülőnket. Pazar példamutatás a férjed részéről a felnövő gyermeketek számára! Neked nem kell majd félned attól,ami miatt rengeteg ember szenved:a gyermek és annak családja kitúrja az idősödő embert a saját otthonából!

2012. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!