Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánik így a családjával...

Miért bánik így a családjával a férjem?

Figyelt kérdés
Van a férjemnek egy anyjával közös szép háza. Az anyja lakja az egyik felét, a másikat albérletbe kiadta. Mi elköltöztünk a férjem tanácsára egy rokonom romos házába. Minimálbéren és gyesen élünk. Elég nagy az ö házuk, de nem akar visszaköltözni, mert akkor nem lesz az anyjának pénze, aki 40 éves és dolgozni nem akar. A férjem miért őt helyezi a családjánál előrébb?

2012. okt. 16. 15:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem, minek kell a semmire szülni aztán az egész családot szidni, mert nem tartanak el titeket.....


A férjed két tűz között van. Mivel ti most nem éheztek, tudjátok fizetni a rezsit (segítséggel) így úgy gondolja, felesleges összeköltözni. Abból úgyis általában csak családi viszály van.

2012. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Az rendben, hogy ilyen anyós mellett rossz élni, de azért szerintem az sem megoldás, hogy a közös házat minden szempontból anyuci élvezi, ők meg szenvednek egy alig lakható épületben, ahol a kérdező anyuja fűti az utcát!


Tehát anyósnak legyen pénze, kényelme, a gyereke meg nem baj, ha rossz körülmények között él. Engem is felháborítana!!!


Szerintem sem korrekt ez veled szemben a férjedtől.

Szerintem próbálj vele újra higgadtan beszélni erről!

2012. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
8%
Igazából te se sokkal vagy jobb, mint az anyja, mit gondolsz, ha munkaviszony nélkül szülsz gyereket, meg még a férjed is minimálbért keres. Neked is el kell majd menni dolgozni, ha lejár gyes, akkor addig milyen jogon szidod az anyját?
2012. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Anno közösen vették a házat. Én elötte östermelö voltam. Annak a lakásnak nemsok rezsije lenne, ha lezárnánk a két lakást. Mi tudnánk fizetni.
2012. okt. 16. 16:20
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj, nem kötekedésből: de ha most elfogy kajára a pénzetek, akkor ott miért lesz majd a rezsire is? Ott kevesebbet fogtok enni?
2012. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Anyámat se akarom kihasználni hogy ö fizeti a rezsinket, amikor a másik lakásba mi is tudnánk fizetni a sajátunkat.
2012. okt. 16. 16:23
 17/24 A kérdező kommentje:
Mert itt egy drága kisbolt van, ott nem kell útiköltségre se kiadni, mert ott a munkahely, az iskola. Meg ott a szülői munkaközösség tagja is voltam pluszba, az is pénz. Itt meg 60km-re nincs az se.
2012. okt. 16. 16:26
 18/24 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, de tényleg, hány évesek vagytok? Csak furdal a kíváncsiság, hogy ha 40 éves a párod anyja, akkor ő mennyi, és te mennyi vagy, illetve ha 20-as éveitek elején vagytok, akkor hogy sikerült eddigre ex-őstermelőnek, jelenlegi egyetemista GYESes anyukának lenni. Tényleg nem bunkóságból kérdem, de nekem a negyede nem fért bele az életembe, és már 27 vagyok, és iszonyúan érdekel a dolog! :)
2012. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
58%

18 !


Kérdésed jogos. Én is várom a választ.

2012. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Férjem 24, neki mindig minimálbér közeli fizetése volt. Anyja 40, sosem dolgozott. Én 26, érettségi után szüleimmel őstermelö voltam. Már nem, mert nem tetszik nekik, hogy kihez mentem férjhez. Most elkezdtem az egyetemet. Anyám 52 éves, östermelő, apám szoba se áll velem, mióta férjhez mentem, férjem apja alkoholista, 41 azt hiszem. Ő közben otthon található.
2012. okt. 16. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!