Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja el a férjem,...

Miért nem mondja el a férjem, hogy mi volt az oka annak, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Már 5 éve lassan, hogy együtt vagyunk. Többször is megcsalt a kapcsolatunk elején a férjem, de nem mondja el, hogy miért tette. Amikor rákérdezek, hogy mi történt mindig felhúzza magát és még ő van megsértődve énrám. Nemrégiben külön szobában is aludtunk emiatt, de ő még csak bocsánatot sem kért azóta sem. Lehet, hogy még mindig van valamilyen kapcsolata velük és azért mérges mindig, amikor felhozom a témát. Véleményem szerint, neki kellene könyörögnie, hogy bocsássak meg és cselekedeteivel azt bizonyítani, hogy engem szeret és örökké csak én leszek neki, senki más. Néha napok vagy hetek is eltelnek sex nélkül. Miért vett felségül, ha nem én vagyok az igazi számára. Ha meg én, akkor miért nem tesz meg mindent annak érdekében, hogy nekem jó legyen. Nagyon önző alak és sosem foglalkozik az érzéseimmel ezen a téren. El sem tudja képzelni, hogy milyen rossz érzés az, hogy én nem felelek meg neki. Nemrégiben bevallotta, hogy az egyik nem is tudom minek nevezzemmel telefonon is beszélt és ahelyett, hogy elmondta volna vagy lerázta volna, inkább nekem hazudott, hogy ő nem nem beszélt vele. Amikor kiderült, hogy igazam volt még neki állt feljebb, hogy én ezen miért akadok ki. Ráadásul most a gyermekét is a szívem alatt hordom. Érdemes neki gyereket szülnöm? Mi tévő legyek. Én már nem bírom tovább. Sokat sírok. Nagyon szomorú vagyok. Gyakran megkérdezem, hogy miért érdemlem én ezt? Én úgy gondolom soha, de soha nem ártottam neki. Mindig azt néztem, hogy neki mi lenne a jó és hogyan tudnám boldoggá tenni, kicsi meglepetésekkel kedveskedni. Ha hozzámért mindig arra gondolok, hogy vajon másokhoz is így ért vagy másképp? Ha nem bújuk hozzám, akkor meg azon gondolkodom, hogy miért nem? Kérlek segítsetek, ez nem mehet így tovább.
2012. okt. 12. 16:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
A kapcsolatotok elején többször megcsalt, te ennek ellenére hozzá mentél és a gyerekét várod. Most őszintén mit vártál? Az elejétől fogva pontosan tudtad milyen ember. Erre szokták mondani, hogy edd meg amit főztél.
2012. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sajnállak, piszok sz*r érzés lehet. A párod tudja már, hogy apuka lesz? Nem irigyellek... most kellene pont a legboldogabbnak lenned/lennetek, hisz új családtag fog érkezni hozzátok. És most kéne észbe kapnia a férjednek, hisz apa lesz, és akkor a legjobb apa, ha szereti a feleségét és a gyermekét!!!


22/l

2012. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Igazad van, mindenki ezt mondja, de nekem ettől nem lesz jobb. Azért írtam ide, mert tanácsra lenne szükségem. Már nem tudom hova forduljak. Már sokan mondták, hogy beszéljek pszichológussal és ő segít. Hogy segítene.. ő is ott volt amikor megcsalt? Inkább egy ember kéne aki rábeszéli a férjem arra, hogy válaszoljon a kérdéseimre. A legrosszabb, amikor kérdem, hogy miért, mire ő mert vagy csak egyszerűen nem mond semmit vagy jaj, már annyiszor megbeszéltük, már megint ez a téma.... Annyiszor???? Kérdem én. Akkor tudnám a válaszokat. Nem lehetek olyan hülye, hogy elfelejtem, azt ha válaszol a számomra legfontosabb kérdésekre. Szóval, kérem olyan írjon aki segít és nem engem cseszeget!!!
2012. okt. 12. 16:30
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Éreztesd vele,hogy elveszíthet. Nem becsül meg,de ez azért van,mert te sem saját magad.Nehéz,de tedd azt mintha ott sem lenne.Nekem volt ilyen régen a párom,de én éreztettem vele,hogy én nem az a nő vagyok akivel mindent megtehet.Csinálhat hülyeséget de akkor mi megyünk is.Azóta kétszer meggondolja mit mondjon és tegyen.
2012. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Igen, tudja, hogy apuka lesz és nagyon örül is! Már ezen is vitatkozunk, mert nem akar bejönni a szülésre. Dehát miért ne jönne be, nem csak az én gyermekem. Közösen hoztuk össze, akkor közösen is visszük végre. Amúgy tervezett baba volt, de azt hittem,hogy majd ettől minden megváltozik, de semmi. Nem tudom, miért nem lehet naponta elmondani, hogy milyen hülye volt mindent megbán és örül, hogy mi vagyunk neki. A szavakon felül pedig tetteivel megerősíteni, hogy már nem kell neki más, csak mi. Szeretgessen minket naponta tetőtől talpig, kürtölje a világnak, hogy a világon mindennél jobban szeret minket, és a félrelépéses csajokat is gyűlölje, amiért miattuk nem működik köztünk minden 100%-osan. Sokszor kérdi, hogy mit csináljon és mit mondjon. Hát én tudnám rá a választ, de ne azért tegye, mert én mondom. Hát nem hiszem el, hogy magától nincs annyi esze, hogy egy nő minek örül...
2012. okt. 12. 16:37
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Most mit vársz? Vágja a képedbe,hogy szar volt -és a mai napig az a kihagyott hetek tükrében- a szex?? Vagy,hogy nem kívánt már egyáltalán és már csak megszokásból és kötelességtudatból van veled,de közben továbbra is más nőket dönget?

Akármit mondana,csak szarabbul lennél. Biztos akarod ezeket tőle hallani??

2012. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam. pl.: egyik este is átmentem a másik szobába. De ő nem megoldotta a problémát és átjött beszélgetni, hanem hozott takarót és betakart, nehogy megfázzak.
2012. okt. 12. 16:40
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján a férjed az a fajta férfi akinek csak saját maga számít. Az a baj, hogy az ilyen típusú ember soha nem változik meg, csak jobban kezeli a titkait és a lerázást.

Miért vett el? Kellett neki egy balek aki hátteret, gyereket biztosít neki és akivel bármit megtehet.

2012. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
36%
Ha jól értelmezem azt várod,hogy élete hátralévő részét előtted hajbókolva élje le,a talpad csókolgatva,hogy veled lehet. Ez nem kegy!! Ha te így kezeled,elég nagy gáz! Te akartál vele együtt maradni,erre most jóformán közöld,hogy ő egy alantas pondró,akinek térden csúszva kellene előtted könyörögnie. Szánalomból,"nagylelkűségből" vagy vele együtt vagy szerelemből/szeretetből? Ha utóbbi,akkor ne nézd egy utolsó cselédnek mert bizony ott fog hagyni!
2012. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Hát ha ez az igazság, akkor mondja ezeket, igen. Nekem mindegy csak már mondjon valamit, aztán meg viselje a következményeit. Egyszerűen nekem nem elég az, hogy ő azért tette, mert pl.: túl hamar jöttem neki az exe után és neki nem volt kettőnk közt szabadsága. Ő nem élt... Ő nem akart egyből beleugrani hosszútávú kapcsoaltba stb. Ezek nem válaszok. Egyszer is elhivott oda ahol nyaralni voltak a barátaival, de azt mondta, hogy nagyon esik ne menjek le este csak reggel. REggelre kiderült, hogy este az összes más nővel volt, mert egy kicsit túl korán értem oda. Kérdőre vontam. Mire Ő: Mit keresel itt? Én: Hát te hívtál! Hogy ő most nem ér rá, mert egy 3-al randizik valami kávézóban.

A kapcsoaltunk elején mindig bújkálni kellet. Gondoltam nehogy kiderüljön az exének, hogy ő tovább lépet és nem akarja hogy fájjon neki. De végül kiderült, hogy ez pont fordítva volt és még biztos reménykedett abban, hogy újra összejönnek vagy nem tudom... Mindig azt mondja, hogy én csak a sexre kellettem, csak közben megszeretett. Ilyen nincs! Valakit vagy szeretek vagy nem! Miért nem mondja el az igazságot, miért nem akarja, hogy boldog legyek????

2012. okt. 12. 16:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!