Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja el a férjem,...

Miért nem mondja el a férjem, hogy mi volt az oka annak, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Már 5 éve lassan, hogy együtt vagyunk. Többször is megcsalt a kapcsolatunk elején a férjem, de nem mondja el, hogy miért tette. Amikor rákérdezek, hogy mi történt mindig felhúzza magát és még ő van megsértődve énrám. Nemrégiben külön szobában is aludtunk emiatt, de ő még csak bocsánatot sem kért azóta sem. Lehet, hogy még mindig van valamilyen kapcsolata velük és azért mérges mindig, amikor felhozom a témát. Véleményem szerint, neki kellene könyörögnie, hogy bocsássak meg és cselekedeteivel azt bizonyítani, hogy engem szeret és örökké csak én leszek neki, senki más. Néha napok vagy hetek is eltelnek sex nélkül. Miért vett felségül, ha nem én vagyok az igazi számára. Ha meg én, akkor miért nem tesz meg mindent annak érdekében, hogy nekem jó legyen. Nagyon önző alak és sosem foglalkozik az érzéseimmel ezen a téren. El sem tudja képzelni, hogy milyen rossz érzés az, hogy én nem felelek meg neki. Nemrégiben bevallotta, hogy az egyik nem is tudom minek nevezzemmel telefonon is beszélt és ahelyett, hogy elmondta volna vagy lerázta volna, inkább nekem hazudott, hogy ő nem nem beszélt vele. Amikor kiderült, hogy igazam volt még neki állt feljebb, hogy én ezen miért akadok ki. Ráadásul most a gyermekét is a szívem alatt hordom. Érdemes neki gyereket szülnöm? Mi tévő legyek. Én már nem bírom tovább. Sokat sírok. Nagyon szomorú vagyok. Gyakran megkérdezem, hogy miért érdemlem én ezt? Én úgy gondolom soha, de soha nem ártottam neki. Mindig azt néztem, hogy neki mi lenne a jó és hogyan tudnám boldoggá tenni, kicsi meglepetésekkel kedveskedni. Ha hozzámért mindig arra gondolok, hogy vajon másokhoz is így ért vagy másképp? Ha nem bújuk hozzám, akkor meg azon gondolkodom, hogy miért nem? Kérlek segítsetek, ez nem mehet így tovább.
2012. okt. 12. 16:11
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Ezért hagyna ott? Már ne beszélj Te is hülyeségeket. Pont nekem kéne otthagyni amiért ő megcsalt nem?
2012. okt. 12. 16:50
 12/36 A kérdező kommentje:
Szóval senkinek sincs tanácsa????
2012. okt. 12. 16:50
 13/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 26-osnak és a 32-esnek! Örülök, hogy neked jobb lett.
2012. okt. 12. 16:53
 14/36 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha pokollá akarod tenni az életed akkor maradj vele. De jobb egyedül mint egy ilyen férfival. Nem tudtad, hogy a támadás a legjobb védekezés és ez neki be is jön, mert te hagyod. Soha nem leszel boldog egy ilyen férfival, csak leéled az életedet szenvedésben és könnyek között. Nem vagy elég határozott személyiség és ő ezt érzi és ki is használja a te károdra. Ha vele akarsz maradni akkor változz meg elsősorban te. Légy határozott. Egy kapcsolat bizalmon alapul, nálatok milyen bizalom van ha a tiéddel már visszaélt nem egyszer és te meg is bocsájtottad. Ha megcsinálta eddig és te megbocsájtottad, megfogja csinálni még nagyon sokszor. Itt magadnak kell feltedd a kérdést, hogy te ilyen életet szeretnél?
2012. okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén mit vársz?

Értelmes nő az ilyen férfit a legelején kirúgja. Te vele maradtál és most (gondolom évek múltán) azt várod, hogy változzon meg. Erre nem lehet tanácsot adni, hacsak nem hiszel a csodákban.

Illetve lehet: Vagy elválsz és élsz nélküle vagy folytatod ugyanígy az életedet. Elvégre az egész kapcsoltatok ilyen volt. Akkor most mégis mit vársz tőle? Ő úgy hiszi te ezt elfogadtad különbem már nem lennél vele.

2012. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Boldog akarsz lenni? Akkor keress más társat. A megcsalás utáni maradjunk együtt annyit tesz, "jó,szeretlek,hagyjuk a drámát és folytassuk", nem azt,hogy évek múltán is hisztizünk,hogy miért?! Ha meg ennyire boldogtalan vagy,minek szülsz neki gyereket?? Hm?

Elvileg új lappal kezdtetek,akkor meg-egyébként se- ne hisztizz évekkel ezelőtti botások miatt. Ha annyira érdekelt volna a téma,akkoriban kellett volna megkérdezni tőle.

Boldog lennél,ha a képedbe vágná,hogy szar a szex és nem is vonzódik hozzád,de le tudod szopni és főzöl rá??

2012. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nagyon sokszor gondoltam rá, hogy lehet jobb lenne egyedül, de nagyon félek. Mindig is elítéltem az elvált embereket és azokat a szülőket, akik nem tudják megbeszélni a problémájukat. Ráadásul már nem kettőnkről, hanem hármunkról van szó. Szerintetek sem fog már megváltozni?
2012. okt. 12. 17:01
 18/36 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem fog megváltozni ha így viselkedik veled, a baj az, hogy te reménykedsz, hogy megváltozik és sokat fogsz csalódni.
2012. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
74%
Megváltozott! Már nem csal. Csak azért nem ment utánad beszélni,mert 4-5 évvel ezelőtti sérelmeket dobáltatok volna egymáshoz,ennek meg nincs értelme. Vagy túl tudsz lépni ezen vagy a kapcsolaton kellene.
2012. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Szóval az lehet az igazság, hogy szar a szex és nem vonzódik hozzám...???

Kár lenne, ha így gondolná, mert én még sosem talákoztam olyan emberrel, mint ő. Ő az én szerelmem, csak szerintem fordítva nem így van. Már sok szexuális kapcsolatom volt előtte és tulajdonképp az egyik oka a szex volt annak, hogy beleszerettem. Ennyire másként élné meg?

Régebben volt, hogy napokon át szexeltünk. Mostanában inkább csak megd.., mait utálok én ugyan azt szeretném, mint az elején reggeltől-estig, estétől reggelig. Sajna tudom, az én hozzáálásom is más. Dehát hogy ne lenne már, mikor máson se jár az eszem közben, csak hogy mással miket csinálhatottt...

2012. okt. 12. 17:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!