Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánik így a családjával...

Miért bánik így a családjával a férjem?

Figyelt kérdés
Van a férjemnek egy anyjával közös szép háza. Az anyja lakja az egyik felét, a másikat albérletbe kiadta. Mi elköltöztünk a férjem tanácsára egy rokonom romos házába. Minimálbéren és gyesen élünk. Elég nagy az ö házuk, de nem akar visszaköltözni, mert akkor nem lesz az anyjának pénze, aki 40 éves és dolgozni nem akar. A férjem miért őt helyezi a családjánál előrébb?

2012. okt. 16. 15:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
Mert ő is a családja része. :OOO
2012. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
mert onzo mint az én férjem és csak az o családja számit!!!
2012. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Lehet azért, mert nem mer ellenszegülni az anyjával! Figyelj, lehet jobb is így, hogy nem laktok hozzá ilyen közel. Gondolj bele, te lennél a rossz hárpia, aki miatt elesne egy bizonyos összegtől. Innentől kezdve biztos nem lenne olyan jó a kapcsolatotok az anyósoddal. Nem mellesleg még a férjedet is uszíthatná ellened. Egyszóval még akár a jó házasságod is rámehet..
2012. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%

Ha ott laknátok, akkor az lenne a baj, hogy bemászkál hozzátok és hogy mindenbe beleszól.

Örülj neki, hogy ha kicsiben is, de külön vagytok. Talán a férjed jobban tudja, milyen távolságra érdemes költözni anyukától..

2012. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Most az én anyám fizeti itt a rezsinket, mert nekünk ételre el is megy a pénzünk. Itt omolnak a falak, füttünk sokat, mert höszigetelés nulla. Azt is anyám fizeti. A férjemék háza rendbe van, amikor ott laktunk a férjem anyja a gyesemböl kért vissza nem fizetett kölcsönt. Férjem akkor mondta, jöjjünk el onnan, hogy a nő ki tudja adni albérletbe. A mi bútorainkat pedig az anyja eladta.
2012. okt. 16. 15:53
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
És te így tényleg egy fedél alatt akarnál élni vele?!
2012. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
És ezek után te még vissza is akarsz költözni oda?? Ha jól értelmezem akkor a ház fele a férjedé. Mért nem ő kapja az albérleti díjat? Abból meg ki tudnátok venni egy rendesebb albérletet. Hány évesek vagytok?
2012. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Felajánlottam, hogy zárjuk le a mi részünket, köttessük be külön a közmüveket, hogy ne az anyja tartozásait kelljen fizetnünk. Férjem azt válaszolta, hogy a két legkisebb szobát a hét szobából megkaphatjuk, de nekünk is fizetnünk kell az anyja tartozását, hogy megkönnyitsük a nö helyzetét. A nö meg azt mondta, ne legyek gyesen, menjek el dolgozni, egyetemet hagyjam ott, akkor mi is tudjuk fizetni a tartozásait is. Majd ö vigyáz a kisgyerekre. Ez normális?
2012. okt. 16. 15:58
 9/24 A kérdező kommentje:
Azét nem kéri el a férjem az albérletböl befolyó pénzt, mert sajnálja az anyját, hogy csak gyárba mehetne el dolgozni. Persze engem mind a ketten elküldenének oda.
2012. okt. 16. 16:00
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Férjed örökölte az ő részét? Mert akkor az anyja a haszonélvező. Vagyis, ő dönti el, hogy nektek adja használatra vagy kiadja albérletbe. Inkább ne is akarj ilyen anyós mellé költözni, én is azt mondom.
2012. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!