Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghülyült a férjem? Üldözési...

Meghülyült a férjem? Üldözési mániája van? Vagy mit érez ilyenkor?

Figyelt kérdés
Éjszakánként felkel és körülnéz a házban, hogy nem-e jött be valaki mert ő "hangokat hall"... nála akkor is betörnek ha hangot ad ki a kutya. Régebben amikor én hallottam valamit és szóltam neki inkább megfordult és aludt tovább, felőle simán kipakolhatták volna az egész házat. Néha az ablak előtt áll és figyel vagy járkál, kimegy az udvarra. Nappal is ha ismeretlen kocsi jön erre lassan vagy akár megáll, megfordul akkor alaposan megnézi és az van hogy ez gyanús. Tegnap már kicsit sok volt, a gyerek lelökött valami játékot éjszaka ő meg fegyverrel (engedélye van) ment ki, azt hittem szívrohamot kapok. De azt mondta, hogy nincs megtöltve. Lassan jobban félek tőle mint egy betörőtől. 3-4 éve voltak betörések a környéken minden héten de akkor le se szarta. Akkor most mi a baja? Mitől/kitől fél? Nem akar beszélgetni. Érdemes lenne esetleg pszichológushoz fordulni?
2012. okt. 13. 23:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem valami tiltott dologba keveredett és az nem hagyja nyugodni?
2012. okt. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
85%
Nagyon fontos lenne, hogy pszichológushoz forduljatok, a helyzet elég komolynak tűnik. Nem lehet, hogy előzőleg látott valami gyanúsat a házatok körül, netán megfenyegették és nem szólt neked, ezért ilyen?
2012. okt. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

- vagy olyan dologba keveredett ami miatt félnie kell

- vagy pszichés zavar

egyik sem öröm, és úgy tűnik egyiket sem oldja meg magától, de a te segítségeddel sem

2012. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Arra már én is gondoltam, hogy csinált valamit de nem tudom elképzelni róla, errefelé amúgy is minden hamar kiderül.
2012. okt. 13. 23:20
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
hogy őszinte legyek nem érzem azt a nagy szeretetet a szavaidból a férjed iránt, tehát valószínűleg keveset tudsz róla ... lehet paranoid személyiségzavara, aminek akár te, akár a munkahelye (esetleg munkanélküliség veszélyezteti) is lehet az oka, ha egyébként is labilis személyiség
2012. okt. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy érdekesen fogalmaztam de ilyenkor már hulla vagyok. Csak kíváncsi voltam hogy mit gondoltok. Egyébként jó a kapcsolatunk.
2012. okt. 13. 23:30
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is ugy viselkedik mint aki rosszat csinalt es fel hogy mikor jonnek erte.
2012. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a környéketeken romák? Nem lehet, hogy esetleg velük kapott össze valamikor? Itt egy-két környékbeli faluban már szinte neked kell bocsánatot kérned mikor a házadat rámolják ki.
2012. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Én akkor viselkedtem így amikor lógtam a suliból és minden kocsizajra beparáztam hogy most tuti vége mindennek..:D 19/F


Ha nincs vaj a fejemen még akkor se néznék ki az ablakon ha tömegkarambol van a ház előtt:D

2012. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra tippelek hogy olyat csinált ami miatt félni valója van esetleg...

Vagy pedig egyszerűn semmit nem csinált és paranoiás lett minden indok nélkül,az emberi agy néha tud fura dolgokat produkálni.

Esetleg nem volt katona vagy valami ilyesmi?Azoknál szokott még ilyen előfordúlni..

Vagy egyszerűen csak félt titeket de akkor eléggé túlzásba esik.Bár a leírtak alapján ezt kizárnám.Bár kitudja..Amikor megkrdezed tőle hogy mi baja van akkor mit mond erre miért csinálja ezt?

2012. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!