Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghülyült a férjem? Üldözési...

Meghülyült a férjem? Üldözési mániája van? Vagy mit érez ilyenkor?

Figyelt kérdés
Éjszakánként felkel és körülnéz a házban, hogy nem-e jött be valaki mert ő "hangokat hall"... nála akkor is betörnek ha hangot ad ki a kutya. Régebben amikor én hallottam valamit és szóltam neki inkább megfordult és aludt tovább, felőle simán kipakolhatták volna az egész házat. Néha az ablak előtt áll és figyel vagy járkál, kimegy az udvarra. Nappal is ha ismeretlen kocsi jön erre lassan vagy akár megáll, megfordul akkor alaposan megnézi és az van hogy ez gyanús. Tegnap már kicsit sok volt, a gyerek lelökött valami játékot éjszaka ő meg fegyverrel (engedélye van) ment ki, azt hittem szívrohamot kapok. De azt mondta, hogy nincs megtöltve. Lassan jobban félek tőle mint egy betörőtől. 3-4 éve voltak betörések a környéken minden héten de akkor le se szarta. Akkor most mi a baja? Mitől/kitől fél? Nem akar beszélgetni. Érdemes lenne esetleg pszichológushoz fordulni?
2012. okt. 13. 23:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
neztem egy dokumentumfilmet egy gyilkossagrol nemreg amikor a gyilkos nem akart olni csak igy sikerult. abban lett paranoias a hapsi, fegyverrel aludt, csapdakat allitott az ablakahoz, azt mondta a pszichologus hogy ugy viselkedett mint aki bunos es tudja hogy keresni fogjak erte...
2012. okt. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy embernek nem kell magától elkövetnie bűnt ahhoz paranoiás legyen,az jöhet magától is minden bűn nélkül.Az agy tud fura dolgokat produkálni néha,vannak emberek akik csak simán bekattannak egyik perről a másikra.Elég csak megnézni azt a férfit aki pár éve ki írtotta a családját,diplomás rendes férfi volt akinek semmi vaj nem volt a füle mögött és rendes család pa volt,mind a gyerekeivel és mind a feleségével akivel jó volt a viszonya,Egyszer csak valami elszakadt az agyában aztán se kép se hang.Ez bárkivel megeshet sajnos...
2012. okt. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem követett el valamit, ami miatt jogosan fél, akkor szerintem nem túl rózsás a helyzet. Mondjuk, ha elkövetett valamit, akkor sem.


De ha valami hirtelen kezdődő pszichés betegsége van, akkor akár ti is veszélyben lehettek. Mi van, ha mondjuk legközelebb már meg is tölti a fegyvert? Mi van, ha benneteket is betörőnek néz?

2012. okt. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Apám is ilyen. Meg van róla győződve, hogy a szomszédok drogdílerek, ha valaki elsétál a ház előtt, már ugrik, napszemüvegben jár kel, meg sötétített üvegű a kocsija is. Még az unokaöcsém menyasszonyának is ilyen tesztkérdéseket tett fel. De nem baj, mi így szeretjük. Viszont más dolog, hogy ő az apám, ha a férjem lenne, én is megőrülnék. Hála az égnek az én férjem nem ilyen.
2012. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ez a kerdes mintha mar fel lett volna teve egyszer
2012. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
es a valaszok is ismerosek.... mi a f.a.sz van itt??
2012. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
dezsávü;)
2012. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Itt mindenki skizofrén paranoid látjátok...még ti is:D
2012. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha esetleg olyan a foglalkozása, ami miatt haragosokat szerezhetett, vagy tényleg belekeveredett valamibe, és megfenyegették, meg a családját is.. Normálisnak semmiképp nem nevezhető, bármi is legyen az oka!
2012. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!