Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy teszitek túl magatokat...

Hogy teszitek túl magatokat egy többéves kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Mert én úgy érzem sosem leszek túl rajta, és sosem fogok még egy olyan valakit találni, akit szerethetek úgy, mint őt, és ami a legfontosabb, hogy aki ugyanúgy fog szeretni engem :( Most hátrahagyva mindent, és előlről kezdeni elég nehéz. Vele úgy minden jó volt, egymás családjával is jól kijöttünk ill. a családtagjaink is egymással, és mindennek vége. Most mit csináljak?
2009. aug. 7. 08:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A kapcsolatnak azért lett vége, mert már nagyon sokat veszekedtünk mindenen, és teljesen elhidegültem tőle, legalábbis úgy éreztem, hogy már nem szeretem, de végül ő szakított, és később rájöttem, hogy persze hogy szeretem. Ő azóta kb. folyamatosan csajozik, beleértve a szexet is, és mondta hogy így érzi magát a legjobban. Szóval, ha akarna békülni, akkor sem békülnék. CSak elfelejteni akarom... Egyébként már hónapokkal ezelőtt szakítottunk.
2009. aug. 7. 12:01
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk én mondtam ki,h legyen vége,mert sokat veszekedtünk és ugy éreztem h elhidegültem és nem szeretem... neki a szakítás után 4 nappal uj barátnője lett,azóta is együtt vannak... én meg itt vagyok egyedül,és ugy érzemh senki nem fog többet szeretni,és hülye voltam h h szakítottam vele... :( néha ugy érzem h meghalok annyira hiányzik,pedig én mondtam ki h legyen vége... 3 év neki annyit jelentett h egyből becsajozott. nekem ez nem megy. Nem tudom elképzelni h együtt legyek mással...
2009. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!