Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy teszitek túl magatokat...

Hogy teszitek túl magatokat egy többéves kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Mert én úgy érzem sosem leszek túl rajta, és sosem fogok még egy olyan valakit találni, akit szerethetek úgy, mint őt, és ami a legfontosabb, hogy aki ugyanúgy fog szeretni engem :( Most hátrahagyva mindent, és előlről kezdeni elég nehéz. Vele úgy minden jó volt, egymás családjával is jól kijöttünk ill. a családtagjaink is egymással, és mindennek vége. Most mit csináljak?
2009. aug. 7. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Én elutaztam jóóóó messzire. Egy évig haza sem jöttem. Így könnyebb volt. annak ellenére kellett elhagynom, Hogy iszonyat szerettem. De Ő megcsalt sokszor, idegbeteg volt és egyáltalán nem tisztelt!

a távolság jót tett, kb. 2 hónapig nagyon rossz volt, de utána megnyugodtam és egyre jobb lett.

Kitartás, a szíven nem tudnak olyan sebet ejteni, amit be nem gyógyítana az idő!

2009. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Mért van vége?
2009. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Engem nagyon földhöz vert, nem viseltem el senkit magam mellett, majdnem alkoholista lettem.

Aztán egy új kapcsolatban most "lábadozok", de a szívem egy darabja odavan.

33. ffi

2009. aug. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
És az hogy teszi túl magát a veszteségen,akinek meghal a párja?Neki sokkal nehezebb,mint egy szerelemben csalódni.
2009. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok idő...nekem 3 év volt. Új kapcsolatot ne kezdj, az nem megoldás, tapasztalatból mondom, hogy az "újat" megszivatod, mert még a másik van a szívedben.

A legjobb ha nem ezen gondolkodol, hanem elfoglalod magad, munka vagy valami ami leköt és kifáraszt. Egy idő után, persze hosszú idő... észreveszed, hogy ma még nem is gondoltál rá, s ma este már nem sírva aludtál el, s rájössz, hogy nélküle is lehet szép az élet.

2009. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Srapnel ***** válasza:
100%

Utolsónak: Van egy ismerősöm, akinek a vőlegénye halt meg balesetben. Bármilyen furcsa, valahol kevésbé fáj. Az egészet könnyebb úgy egy jó dologként "becsomagolni" és a "polcra rakni". Valószínűleg azért, mert az önbizalomra nem mér nagy csapást az ilyen (szerencsétlen) eset.


Kérdezőnek: Mindenkinek más jön be. Nekem pl. az a gondolat működött néha, hogy ha minden jó, akkor végül is, az exszel töltött idő el fog törpülni ahhoz képest, mint akivel végül leéled az életedet. Valahol most is itt mászkál a világban. Meg hát az ex előtt is volt ex, aztán így már tudja az ember, hogy lesz majd másik, akivel talán jobb lesz.

2009. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy ne agyalj. Barátok vagy ilyesmi tudnak segíteni, ha folyton mártírként gyötröd magad és a múlton rágódsz nem fogsz tudni elszakadni tőle.
2009. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Nálam is hansoló ahelyzet, bár nem tartott tovább két évnél a kapcsolat, de szörnyű érzés... Én is úgy érzem, hogy soha senkit nem fogok tudni ennyire szeretni, és más sem tud majd annyit és olyat adni, ami miatt ennyire megszerethetném):

Mindenről eszembejut, a sok közös dolog, nem a legjobb érzés, de majd talán múlik a fájdalom.

Nálunk az volt a fő ok, hogy folyton hazudott és h ő sem tudta igazán, hogy mit is akar, ezért én mondtam ki az szakítást, de nem nagyon ellenkezett, majd rá 1-2 napra már mással is tlálkozott. Szar, szar, de majd jobb lesz. Sírás nem old meg semmit, de nekem kell egy pár nyugtató, hogy csillapodjak. Minden nap jobb, s azzal nyugtatom magam, hogy találok én ennél jobbat is. És hogy ennek így kellett történnie. Fogd fel úgy, mint tapasztalatot, s ami pozitív oldala a dolognak: tudsz még élni, más dolgokat kipróbálni.

Arra is gondolj, h ha újrakezdenétek, ez a szálka mindkettőtökben benne lenne. Én is erre gondolok, és segít valamennyit. Hiába, az élet ilyen, találkozunk, elválunk. Keress valamit, ami leköt és eltereli a gondoataidat. Én mikor elkalandozom azon, hogy milyen jó volt vele, rögtön eszembejut, hogy mennyit hazudott és akkor kicsit jobb (: Megszakítottam vele minden kapcsolatot, most egy darabig nem akarok felőle hallani. És persze azért vannak a jóbarátok, hogy nekik is kiöntsd a lelked(: Kicsit hosszú lett, bocsi, de én 100%-ig megértelek, és tudom, milyen nehéz, de gondolj arra, hogy pár hónap és már csak emlék lesz.

2009. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

az idő talán segit, foglald el magad.

mért lett vége a kapcsolatnak?

2009. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

10.33-as vagyok. Még egy tipp, ami nekem bejött, bár nem biztos, hogy mindenki értékeli :D

Egy csomó olyan dalt ismerünk, ami erről a témáról szól, hogy már csak azért sem megy vissza az illető az exhez, pl September- You'll never see me again, stb.. Hát én ezeket hallgatom és itthon "bulizok" rá a szobában, ugrálok, stb, rögtön jobb kedvem lesz:D Egy kis endorfin, tudod(: Egyszer próbáld ki, talán neked is segít (:

2009. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!