Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után teszitek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után teszitek túl magatokat egy több hónapos kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Még csak 2-3 hét telt el a szakítás óta de vhogy már most úgy érzem h ez nem normális, túl kell lépnem rajta de nem megy. Sztetek mi a normális idő arra h túllépj egy kapcsolaton?
2010. okt. 16. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
min fél év ha nem ismersz meg közbe mást :)
2010. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy tényleg könnyebb, ha hirtelen felbukkan valaki, aki iránt érdeklődsz. Csak sajnos nemtudni mikor jön az a valaki...
2010. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én 9 hónapos kapcsolatomat heverem még mindig.pedig már azt hittem túl vagyok rajta aztán hirtelen megint vissza esetem.Próbálok keresni egy másik lányt de eddig nem sikerült sajnos.
2010. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már 3 hónapja ez lemaradt.
2010. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz ez alatt? Ha azt az időszakot, mikor szenvedsz és sírsz, na az kb. két hónap alatt letudható. Ennyi miniumum kell szerinte, ha szeretted és ő hagyott el.

Viszont a hiányérzet fél, vagy több évig is eltarthat. Illetve az is húzza az időt, ha találkoznod kell vele néha, és ha nincs más.

Itt van pl az én példám. Több mint fél éve szakítottam, nem szeretem már, mégis néha visszagondolok arra milyen volt, mikor szeretett. És hiányzik az az ember. Az már nem, akit most látok, de ez más történet... És ez azért van, mert nem volt azóta komolyabb kapcsolatom. A futó kalandok nem tudnak feledtetni egy szerelmet sem. És ezt én sajnálom a legjobban!

2010. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már tíz hónapja próbálom kiheverni az exem, tényleg az kéne, hogy jöjjön valaki, aki egy kicsit is érdekel
2010. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nincs valami pozitív példa? valaki aki gyorsan kiheverte? :(
2010. okt. 16. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 2 éves kapcsolatom, ahhoz kellett kb 3 hónap, hogy elfelejtsem, plusz egy másik személy, aki igazán szeretett ezalatt. Majd mikor egyiken túltettem magam, másik otthagyott. Az 3 hónapos kapcsolat volt, kb 1-2 hét alatt túltettem magam rajta. Ok talán az volt, hogy elfoglaltam magam, és úgy éreztem majd jön más, akivel újra boldog leszek. Fel a fejjel :)
2010. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismertem kb 6hónapig egy lányt. Lassan 2 év alatt nem tudom kiheverni, még mindig öngyilkos lennék miatta :)
2010. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
féléves kapcsolat,én szakitottam és pár nap alatt el is felejtettem vagyis már a szakitás elött 2héttel nem találkoztunk alig beszéltünk meg ilyesmi szoval ezis belejátszott h hamar tultettem magam rajta és még nem is sirtam miatta ami azért nálam elég nagy szo..xd
2010. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!