Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok milyen a csaladban a...

Nálatok milyen a csaladban a munkamegosztas? Mit szoltok ahhoz ha az egyik fel hevereszik a masik meg addig boltba megy megfőz befűt elmosogat agyba viszi a reggelit ebédet főz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
És a másik fél miből veszi meg az élelmiszert?:D
2012. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A fizeteseből a nő nem dolgozik csak heverészik a férfi csinal mindent és még ágyba is kapja a reggelit a feleség.
2012. okt. 7. 12:36
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tűrném el, hogy a másik fél csak heverésszen és semmit ne csináljon.

Párom apja is egész nap zenét hallgat, gépezik, munkanélküli sok-sok éve, a felesége dolgozik és csinál minden házimunkát... Tudod ki tűrné ezt el, ha férfi, ha nő... (a betegség más, legyen az tartós vagy rövid)

2012. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
És te melyik vagy? Vagy csak szimplán irigykedsz a nőre?
2012. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Ágyba nem vinném az ételt. Nagyjából meg kell feleződnie a munkának. Vannak a háztartásban női és férfi munkák. Nő dolga pl főzés, takarítás, férfié szemét levitel, nehéz bevásárlószatyrok cipelése.... ez csak pár példa, hogy mi a férfi és mi a női munka.

De ha bármelyik félnek olyan munkája van, hogy többet van távol otthonról, nehezebb a munka, akkor a másik fél nyilván nagyobb részt vállal a házimunkában.

Amúgy elég szar, ha a te esetedben, az egyik fél csinál mindent és még ágyba is viszi az ételt...

N/26

2012. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én a gyerek vagyok.
2012. okt. 7. 13:31
 7/13 anonim ***** válasza:

De durva! A férj egy igazi papucs...

A mi családunkban nem a legjobb a munkamegosztás. Anyukám megy boltba,ő főz,mellette dolgozik. Apu dolgozik,de itthon csak a legfontosabb dolgokat csinálja meg(fűtés,etetés,favágás). Van egy húgom, aki semmit nem csinál.Nem tanul,nem dolgozik,és még takarítani sincs kedve soha. Én dolgozok, és mindig én takarítok fel,mert nem tudom elviselni a rendetlenséget. Öcsém meg csak akkor csinál valamit ha fizetnek neki anyuék....

2012. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem a férjjel van gond.Mert valakinek meg kell csinálnia ezeket a dolgokat.A nő szégyelhetné magát hogy a gyerekei ezt látják.
2012. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Anyukád dolgozott azelőtt? Nem beteg véletlenül?
2012. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem dolgozott minket nevelt de amugy rendes anyuka
2012. okt. 7. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!