Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hagyjam ott az...

AshleyCICA kérdése:

Mit csináljak? Hagyjam ott az iskolát?

Figyelt kérdés
Szakmával rendelkezem, de nincs munkahelyen még, a külsőm miatt. Mivel nem volt egy éves munkaviszonyom, ezért a munkaügynél csak ey év után fizetnének, vagy raknának ki közmunkára. Iskolába járok most, érettségire de még 3 évem van, az osztálytársaim miatt nem akarok odajárni, mert nem érzem jól magam ebben az osztályba, idén váltottam iskolát, a tavalyi osztályom nagyon hiányzik, visszairatkozni sajnos nincs lehetőségem. Ezért ott szeretném hagyni a sulit és esti folytatni, de mivel nem állunk úgy anyagilag szükség lenne a családi pótlékra. Ha nem járok iskolába azt meg elveszik. Mit tegyek??

2012. okt. 3. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Legyél magántanuló és vállalj mellette diákmunkát.:) akkor még a családit is kapod.:)
2012. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ápolási asszisztens a szakmám
2012. okt. 3. 17:58
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj, de ha úgy öltözöl, mint egy gyászhuszár díszkö..ög, akkor nem csoda, hogy nem kapsz munkát sehol. Öltözzél normális emberhez méltóan, szánalmas, hogy mindenki így akarja "kifejezni" magát. Ez nem önkifejezés, hanem magamutogatás, hogy mekkora egyedi arc vagy. De ki a fenét érdekel? Jobb, hogy így meg nincs munkád? Hát gratulálok.
2012. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hanem h így érzem magam egyedinek, nem vagyok én emo, hanem pl arra értettem h van 2 piercingem és színes a hajam, nem hordok csőnadrágot, és nem is vágdosom magam
2012. okt. 3. 19:03
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha betegként egy piercinges, lilahajú gyászos képü valaki akarna ápolni, akkor inkább belebetegednék ebbe, ahelyett, hogy javulna az állapotom.


Ha ilyen pályát választasz, akkor ahhoz nem igy kell kinézned, ne csodálkozz, ha nem találsz munkát.


Meg az sem meglepö, ha az iskolában nem fogadnak be a többiek - aki ilyen idióta módon akar kinézni, az nem csodálkozzon, ha annak is tartják.


Ettöl egyáltalán nem egyéni vagy, hanem csak a többieket utánzod.

2012. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

de nem erről van szó, nem érted???? áhh mind1, am nem lila a hajam

ha meg normális komit nem tudsz hagyni akk nem vok kiváncsi a véleményedre

2012. okt. 4. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!