Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyommal valami baj...

Menyasszonyommal valami baj van, de nem mondja el mi a gond. Szerintetek hagyjam rá, vagy kérdezősködjek?

Figyelt kérdés

Ma felhívtam telefonon, és hallottam a hangján, hogy sírt. Megkérdeztem mi a baja, de annyit mondott, hogy ne aggódjak, nincsen semmi baj. Ő szabin van, egész nap itthon volt. Nem tudom mi történhetett. Amikor hazajöttem, láttam, hogy vörösek a szemei a sok sírástól. Hiába kérdezősködöm, hogy mi van, folyton csak azt hajtogatja, hogy ne nyaggassam, bízzak meg benne, és hagyjam, hogy ezt egyedül oldja meg. Fáj, hogy titkolódzik előttem. Hiába agyalok, nem jut semmi az eszembe, hogy mi lehet a baj. Tegnap még nem volt semmi, ma meg ez... Már az is eszembe jutott, hogy egy másik férfi van a dologban. Nem tudom. Idegesít a dolog, és bánt, hogy nem hagyja, hogy segítsek. Mert már összetartozunk, mindent együtt kellene megoldanunk. Mit tanácsoltok? Hölgyek, ha nektek bajotok van, és így viselkedtek, akkor tényleg jobb, ha békén hagynak benneteket?


29 F vagyok, Ő 21 éves.


2012. aug. 8. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha többszöri kérés után is azt kívánja, hogy hagyd, akkor tedd azt. Tudasd vele, hogy számíthat Rád, de nem akaarsz erőszakoskodni vele. Velem is előfordult már ilyen, és nem szeretem, ha olyankor nyaggatnak. A féltékenység meg rátesz még egy nagy lapáttal. Bízz benne, ne légy féltékeny, később el fogja mondani, hidd el, ha már felkészült rá.

20/L

2012. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Párod máskor is ilyen önállóan oldotta meg a problémáit? Vagy ez az első eset, hogy titkolja, ha láthatóan bántja valami? Egyébként rád szokott támaszkodni?

Gondolom, ha egy családtaggal lenne valami, arról mesélne, meg úgyis megtudnád, no meg oka sem lenne titkolni.

Volt mostanában orvosnál? Stresszes a munkája? Lehet-e munkahelyi gond? Valaki járt nála, családtag, akárki, aki esetleg megbántotta? Mikor lesz az esküvőtök, mostanában? Talán azon parázott be? Most hirtelen ilyesmik jutottak eszembe.

23N

2012. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem féltékenykedem, eszem ágában sincs ilyenekkel traktálni még. Magamban őrlődöm inkább...
2012. aug. 8. 16:53
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, majd pár nap múlva elmondja, ha akarja.
2012. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ezért is vagyok tanácstalan, soha nem volt még ilyen. A munkahelyén tudtommal minden ok, barátokkal, családtaggal is. Esküvő még nagyon messze van, még nincs is kitűzve az időpont. Nem tudom, semmi okos nem jut az eszembe.
2012. aug. 8. 16:55
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha bajom van, elmondom a férjemnek. Mi mást kellene tennem, együtt okosabbak vagyunk, meg legalább megnyugtat. Én nem tudok így bezárkózni. Ötletem sincs, hogy mi baja lehet. Én a helyedben nyaggatnám még. Azért ez nem járja. Egy pár vagytok, főleg hogyha házasok is lesztek, akkor az ő problémái a tieid is lesznek és fordítva.
2012. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Egészségével minden oké? Írod, szabin volt ma, nem volt orvosnál? Esetleg késik neki és aggódik, mi lesz? Vagy most van meg a havija és érzékenyebb az átlagnál, nézett valami olyan filmet, vagy olvasott valamit, ami felzaklatta? (bár ezt megint nem értem, miért ne mondaná el)

Mindenesetre te nem akármilyen férfi vagy, örülhet, hogy a párjának tudhat. Más férfi az első "semmi" válaszon túllépett volna és nem agyalna rajta. :)

2012. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én dolgoztam ma, nem tudom volt e valahol(orvosnál) De azt mondja nem. Nagyon szeretem, és tudom, hogy baj van. Mert ha valami kis apróság lenne, azt elmondaná. De amikor hazajöttem, már nem sírt. Mintha nem lenne semmi gond, főz. Látom rajta, hogy rágódik valamin, de előttem próbálja tartani magát. A havija múlthéten volt meg, úgyhogy nem az a gond. Tiszta gáznak érzem magam, hogy itt kérdezősködöm, ahelyett, hogy neki segítenék. A nők mi miatt zárkózhatnak még be? Lehet buta a kérdés...
2012. aug. 8. 17:04
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy az egészsége rendben van. Kicsit lefogyott mostanában, de eddig vidám volt és kiegyensúlyozott.
2012. aug. 8. 17:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát ha vmi nagy hülyeséget követtek el pl. megcsalás.
2012. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!