Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyommal valami baj...

Menyasszonyommal valami baj van, de nem mondja el mi a gond. Szerintetek hagyjam rá, vagy kérdezősködjek?

Figyelt kérdés

Ma felhívtam telefonon, és hallottam a hangján, hogy sírt. Megkérdeztem mi a baja, de annyit mondott, hogy ne aggódjak, nincsen semmi baj. Ő szabin van, egész nap itthon volt. Nem tudom mi történhetett. Amikor hazajöttem, láttam, hogy vörösek a szemei a sok sírástól. Hiába kérdezősködöm, hogy mi van, folyton csak azt hajtogatja, hogy ne nyaggassam, bízzak meg benne, és hagyjam, hogy ezt egyedül oldja meg. Fáj, hogy titkolódzik előttem. Hiába agyalok, nem jut semmi az eszembe, hogy mi lehet a baj. Tegnap még nem volt semmi, ma meg ez... Már az is eszembe jutott, hogy egy másik férfi van a dologban. Nem tudom. Idegesít a dolog, és bánt, hogy nem hagyja, hogy segítsek. Mert már összetartozunk, mindent együtt kellene megoldanunk. Mit tanácsoltok? Hölgyek, ha nektek bajotok van, és így viselkedtek, akkor tényleg jobb, ha békén hagynak benneteket?


29 F vagyok, Ő 21 éves.


2012. aug. 8. 16:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
ja esélyes hogy félreQrt még te dolgoztál
2012. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Maga fogyózott, vagy minden diéta nélkül fogyott, akaratlanul? Spontán fogyás lehet idegi alapon, sok stressztől, vagy betegség.

Nem akarok bogarat ültetni a füledbe, de talán személyes esetemből kiindulva gondoltam rögtön erre.

A családdal milyen a kapcsolat? Nem lehet, hogy velük kapott össze valamin? Vagy egy barátnőjével veszekedett, vagy valaki megbántotta?

2012. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
vagy sokat tornázott valakin, oszt lefogyott.
2012. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
vagy elment szomszédolni :)
2012. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy magába zárkózott és nem mondja el, ez azt jelenti, hogy NEM AKARJA elmondani neked. Főleg, hogyha eddig megosztotta veled minden búját-baját akkor nyilván ez is arra utal, hogy nem akarja elmondani.

Mi az amit nem akarhat elmondani? Ráadásul olyan dolog, ami nem pozítiv (mert gondolom azt elmondaná) és annyira megviseli, hogy lefogy hirtelen.

Esküvőszervezéses stressz kilőve.

Munkahelyi stressz kilőve.

Betegség, család, terhesség kilőve.

Esetleg valami barátnője magyaráz neki, próbálja befolyásolni-ellened, esküvő ellen (van esetleg valami rosszakaró barátnője?)

Hülyeséget csinált (más férfi, testi-érzelmi megcsalás, drog?-te ismered milyen)

Még azt megtehetnéd, hogy beszélsz a szüleivel, vagy bizalmas barátnőjével, hogy ők tudnak-e valamit?

2012. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Elmondta, hogy mi a baj. Kiderült, hogy meghalt az exe. Azért nem akarta elmondani, mert félt, hogy félreértem a dolgot, és esetleg arra gondolnék, hogy volt köztük valami. Én nem is tudtam, hogy beteg volt a srác, nekem egy szóval nem mondta. Hát furán érzem magam. Igazából nem is tudtam mit mondani. Mindegy, én mellette vagyok, és ha gondolja majd a temetésre is elkísérem. Azért érzem furán maga, mert miattam hagyta el azt a srácot még évekkel ezelőtt. Utáltam a gyereket, hogy egyáltalán köze volt a menyasszonyomhoz. Most meg a temetésére kell mennem. Azért lehet most nagyon szemét leszek, de egy bazi nagy kő esett le a szívemről, hogy nem vele van baj.


Köszönöm, hogy írtatok!

2012. aug. 8. 17:57
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy elmondta. És annak is, hogy nem vele van a baj. (szerintem nem szemét dolog ilyet kijelentened! Ő a párod, persze, hogy mindenki másnál fontos és megkönnyebbülsz, hogy nem neki van baja)
2012. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Látom már megoldódott, de azért válaszolok. Megmondom őszintén ez eszembe sem jutott, inkább az, hogy a családban van valami (de azt miért titkolná?), vagy azt, hogy a munkahelyével van valami probléma.

Az is előfordul, hogy csak jön egy hullám elegem lesz mindenből és órákig bőgök végül a semmin, erre persze hogy nem tudok semmit mondani, hogy miért sírok, de azért az árulkodó, ha olyanokat mond a párod, hogy "ezt hagy oldja meg egyedül". Akkor nyilván van oka a rossz hangulatának.


Rosszul pedig ne érezd magadat és természetesen eszed ágába ne jusson bármit "furát" is érezni amiatt, mert a menyasszonyod sír az "exe miatt". Jobban begondolva engem is eléggé megrázna, ha meghalna valaki, aki régen ennyire közel állt hozzám.

Legyél mellette, ha sír akkor hagyjad hagy sírjon. Díjazd az őszinteségét azzal, hogy nem szólogatsz be neki.

Mindezt csak azért mondom, mert én pl sajnos kinézem a páromból, hogy hasonló esetben baromira nem értené meg miért is vagyok kibukva, teljesen félreértené, ahogyan remélhetőleg te nem!

Örülök, hogy megoldódott!

2012. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
az én férjem exének az öccse halt meg múlt héten. a temetésre egyedül ment, de ragaszkodott hozzá, hogy menjen, 3,5 évig volt együtt a nővérével. Én nem mentem, szerintem nekem ott nincs keresni valóm. És szintén miattam hagyta ott a lányzót, akinek a tesója meghalt. Részvétem egyébként, bár tudom, hogy nem kedvelted, de akkor is szörnyű, egy fiatal ember volt még csak :(
2012. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!