Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Iskolát szeretnék válatan de...

Iskolát szeretnék válatan de a szüleim nem engedik?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit de nekem márt most nem tetszik inkább átt mennék idegenforgalmi szakra de a szüleim hallani sem akarnak rólla.Mit tegyek ?

#isklolaváltás
2012. szept. 9. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tetszik? Az oktatás maga, vagy az osztálytársaid? Mert ha az utóbbi, megnyugtatlak, hogy mindegyik iskolában gyökér a kilencedik évfolyam. Tizenegyedikben majd észhez térnek - már akik.
2012. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oktatás se meg az osztalytársakkal sem jövök ki..
2012. szept. 9. 14:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a gond az oktatással?
2012. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélj velük arról, hogy kössetek kompromisszumot. Lehúzol egy fél évet ebben a suliban, jó jegyeket viszel haza, és, ha továbbra sem tudsz beilleszkedni, illetve nem tetszik az oktatás, akkor engedjenek át másik suliba. :)
2012. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Régen se volt jobb az oktatás, ha valaki az interneten gyorsan gépelt mondatokból szűri le a mai oktatás színvonalát. Amúgy tényleg kb. a béka segge alatt vannak ma a tanárok...de hát akinek szar az élete továbbra is csak itt fogja basztatni az embereket..
2012. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kényszerítsd ki valahogy, öcsém meg a férjem ma is bánják, hogy engedtek az apai szigornak, és nem oda mentek, ahova szerettek volna.
2012. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Láthatólag a helyesírást nem jól tanítják. Egy hét után nem tetszik a suli?
2012. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még bőven jó lesz. :) Mondjuk én nagyon élvezem,de hidd el jó lesz. Még újak vagytok, nem ismeritek egymást. Aztán megtudtok egy két dolgot a másikról és nagyon jól ellehettek. :)
2012. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!