Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérné így szexkapcsolat?

Megérné így szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel eléggé vonzódunk egymáshoz külsőleg.Régebben éreztem iránta többet is (jártunk,de nem sokáig),de rájöttem,hogy nem is iránta éreztem,hanem amit én képzelegtem róla.

Jelenleg szingli vagyok,és nem pasizom könnyen.Nagyon nehezen szeretek bele akárkibe,és nem igen találok mostanában olyan pasit,aki megfog.Pedig már vágyom a szerelemre,de,ha nem keresem,talán megtalál:)

Viszont 24 éves létemre elég kevés fiúval volt szexuális viszonyom,mivel eléggé gátlásos és szégyenlős is vagyok.

De úgy érzem,kezdek öregedni és kéne tapasztalatokat gyűjtenem,feloldani a gátlásokat.

Viszont kicsit olyan vagyok,hogyha valaki iránt semleges vagyok,kedvem sincs vele lefeküdni.A srác,akiről beszélek nem semleges,valamilyen szinten még picit érdekel,de már nem vagyok teljesen oda érte.

Viszont a kihasználtság érzetet sem akarom,hogy úgy érezzem,csak egy "kúró társ" vagyok neki.

Egyetlen félelmem van,hogy beleszeretek/ többet akarok tőle,aminek nem lenne sok értelme,mert ő semmit nem akar tőlem.


2012. okt. 2. 00:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

valoszinu bele fog menni. mondjuk attol fugg hogy a hapsi mennyire forszirozza a dolgot, de ha csak kicsit is akkor itt lesznek dolgok. mar a csaj reszerol elore le vannak gyartva a kifogasok sajat maganak hogy miert megy bele, felkialtojellel erzekelteti hogy o tenyleg nem szereti holott a vaknak is nyilvanvalo (legalabbis itt mindenkinek) hogy nagy pofaraeses lesz itt.

nem allitom hogy en olyan okos vagyok hogy en sose csinaltam ilyet. csinaltam. pofara is estem. de mindenkinek maganak kell megtanulni a lecket sajnos

2012. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van eszed,nem teszed ki magad egy lelki sérülésnek.Én így lőttem már párszor bakot,meg szerintem még sok mindenki más is.Az ember bemagyarázza magának,hogy ő csak élni akar,meg tapasztalatot szerezni,aztán észre sem veszi,és már bele is habarodott a másikba,akinek viszont a szex az csak szex marad.Szerintem inkább várj arra az emberre,aki méltó Hozzád!Jobban jársz...
2012. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanakkora az esélye a beleszeretésnek attól akkor is, ha már jártak meg akkor is, ha még nem.
2012. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!