Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérné így szexkapcsolat?

Megérné így szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel eléggé vonzódunk egymáshoz külsőleg.Régebben éreztem iránta többet is (jártunk,de nem sokáig),de rájöttem,hogy nem is iránta éreztem,hanem amit én képzelegtem róla.

Jelenleg szingli vagyok,és nem pasizom könnyen.Nagyon nehezen szeretek bele akárkibe,és nem igen találok mostanában olyan pasit,aki megfog.Pedig már vágyom a szerelemre,de,ha nem keresem,talán megtalál:)

Viszont 24 éves létemre elég kevés fiúval volt szexuális viszonyom,mivel eléggé gátlásos és szégyenlős is vagyok.

De úgy érzem,kezdek öregedni és kéne tapasztalatokat gyűjtenem,feloldani a gátlásokat.

Viszont kicsit olyan vagyok,hogyha valaki iránt semleges vagyok,kedvem sincs vele lefeküdni.A srác,akiről beszélek nem semleges,valamilyen szinten még picit érdekel,de már nem vagyok teljesen oda érte.

Viszont a kihasználtság érzetet sem akarom,hogy úgy érezzem,csak egy "kúró társ" vagyok neki.

Egyetlen félelmem van,hogy beleszeretek/ többet akarok tőle,aminek nem lenne sok értelme,mert ő semmit nem akar tőlem.


2012. okt. 2. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
rizikós :)
2012. okt. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rizikós??
2012. okt. 2. 01:23
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Az bezony, mert bele fogsz szeretni, már csak azért is, mert maga a szex ezt elintézni. Azok a bizonyos hormonok.

Én a helyedben azt a kérdést tenném fel magamnak, hogy vállalod-e azt, hogy beleszeretsz úgy, hogy ő ezt nem viszonozza, és vállalod-e azt, hogy emiatt fájni fog? Megéri-e a fájdalmat, és bánnád-e ha kihagynád?

2012. okt. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

aha szoval adott a helyespasi akit nem tudtal megfogni tartos kapcsolatra, viszont rajottel hogy megdugni azert meg megdugna es kepes vagy meg ebbe is belemenni csakhogy hozzadnyuljon. aztan probalod megmagyarazni magadnak ezt hogy csak tapasztalatot akarsz gyujteni blablabla.


hat ha ebbe belemesz lesz tapasztalat boven csak nem szexualis. egy kihasznalt rongy leszel aki kilesz hajitva amikor jobbat talal a csavo, te meg sirhatsz egyedul. kozben meg elszalasztod azt aki esetleg tenyleg szeretne.

2012. okt. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

igen. mert azt írod, hogy "Nagyon nehezen szeretek bele akárkibe,és nem igen találok mostanában olyan pasit,aki megfog. ... Viszont kicsit olyan vagyok,hogyha valaki iránt semleges vagyok,kedvem sincs vele lefeküdni." - tehát alapvetően érzelmes típus vagy, nem tudod különválasztani a testiséget az érzelmektől. később be is vallod, h a srác még mindig nagyon vonz téged, táplálsz biz. érzéseket iránta, sőt félsz is, h belé szeretsz. jó eséllyel így is történik majd és ha ő tényleg nem akar tőled semmit (persze ez is változhat, de azért sokszor már az elején jól látható), akkor sokat fogsz szenvedni és sérülni ezáltal a szexkapcsolat által.


ne tedd. szerintem nem vagy szerető-alkat. ne erről legyen sok tapasztalatod, hanem arról, milyen az, amikor őszintén szeretnek és te is viszont szeretsz. és 24 évesen nem kezdesz kiöregedni :-)

2012. okt. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem kell sürgetni. Teljesen egészséges a szexusod, feminin; azt kívánod, akit szeretsz. Ha fontos Neked, hogy azt éld meg a testiségben első alkalommal (is), amit érzel, hogy meg szeretnél élni, akkor érdemes várni bármilyen sokáig. Mert addig van rá esélyed, hogy megtörténik.

Ha nem vársz, és egy "futottak még"-vonzalommal szűröd össze a levet, akkor egyszer s mindenkorra elpuskázod ennek a lehetőségét.

2012. okt. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
dugjál vele jó lesz neked is jó lesz neki is ,ugyanúgy ahogy te beleszerethetsz ő is belédszerethet. 24 éves vagy élj :D
2012. okt. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Valójában az van, hogy te még mindig szereted és abban reménykedsz, hogy a kedvedért megváltozik. Hiába tagadod saját magad előtt, attól még ez az igazság. Ő viszont nem fog megváltozni.
2012. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
3 hónapos kapcsolat volt,aminek több,mint fél éve vége.Csak jobban tudom,hogy nem szeretem!!
2012. okt. 2. 10:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, bele fogsz szeretni.. Ha egy kicsit is érdekel még, akkor ez elkerülhetetlen. Biztos nem kezdenék olyannal szexkapcsolatot, akivel valaha volt kapcsolaton, legyen az akármilyen rövid. Ha nem akarod összetöretni a szíved, akkor ne tedd.
2012. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!