Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexkapcsolat.hu szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexkapcsolat.hu szerintetek is csak kamu erre kiképzett emberek válaszolnak neked, hogy minél több sms-t váltsatok?

Figyelt kérdés
Írtam 6 csajnak, 2 visszaírt, de persze emeltdíjas sms-re kell válaszolni. Ez már eleve érdekes, mivel egy telefonszám van, és ha arra visszaírsz most akkor melyik csaj kapja meg? Utána öcsém telefonjáról írtam hogy én írtam előbb ezt meg ezt, nem tudok válaszolni sms-be pls, írj mailt, erre visszadob valami eszméletlen frappánsan kitalált választ, hogy persze muszáj legyen sms-be írni. Ez nekem nagyon gyanús. Gondoltam kipróbálom ezt, kiváncsi voltam, hogy tényleg előforudlhat e, hogy jobbnál jobb nők kirakják magukat az odlalra (sokx arcukat is vállalva). Szerintem átverés...

2012. júl. 23. 23:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%

Na már ne haragudj, de a szexkapcsolat.hu az első ránézésre is teljesen egyértelműen átverés. Egyetlen valós profil sincs. Tele van egy egész oldal jobbnál jobb nőkkel, mindegyik csak kúrni akar, és kivétel nélkül mindegyik olyan (egyébként nagyon hasonlító, és helyesírásilag teljesen azonos szinten álló) szöveggel, amilyenből más társkeresőn egyetlen, egyetlenegy sincsen? Az összes ilyen csaj idecsődölt a szexkapcsolat.hu-ra? Na ne már.


Amúgy egy feljelentést megérne a dolog. Lehet, írok is egyet, ha lesz időm.

2012. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
már az előző hozzászólásomat letörölték. Szép! Biztosan átverés, lehet én is feljelentem!
2012. júl. 24. 09:41
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy átverés! Minden ilyen, ahol előkerül a pénz: az szexből megélni akaró virtuális sticik gyűjtőhelye. Lényegében kihasználják a fiatalok tapasztalatlanságát, naivitását...Inkább regelj társkereső oldalakra, ott hamarabb találsz valódi nőket, lányokat!
2012. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Ferenc1977 válasza:
100%

Sziasztok én is így jártam!

Nem vettem észre, hogy ez egy átverés!

Olyan ígéretesnek tűnt!

Az NHH-nak készülök bejelenteni a dolgot, hogy ne járjon más is így!

Aki szintén így járt írjon a feri1977@gmail.hu-ra! Köszönöm

2012. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
100%

Örülök, hogy nem csak én szoptam be :D

Kamu az egész... :(

2012. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Gyorgy86 válasza:

Sziasztok.


Én neki írtam:

[link]


Átverés. A lényeg, hogy mindig feltesz kérdést, amire válaszolsz, majd "talál benned valamit" amiért nem fog találkozni veled. Persze irtam, az emailmet, a telefonszámomat és cask értetlenkedés ment.


Én azt tudom elképzelni, hogy aki minél több smsest csinál kap utána juttatást?


Én kamunka gondolom a sitetot és azt javaslom: Ne irjatok smst

2012. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 szbcsi449 válasza:
Gyorgy86-nak: Én egy másik lánynak írtam ezen az oldalon. már megbeszéltük a találkozót is, még ő írt rám, hogy nem felejtettem-e el a dolgot és más nap azt írta, hogy influenzás lett és el kell halasztanunk a dolgokat. Már többször is mondta, hogy így megy úgy nem ér rá, amikor én mondtam az időpontot. Lehet, hogy kamu mégis csak? Ahogy ti is írtátok
2013. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Lehel43 válasza:
100%
Valaki tudja hogy hol kell ezt az oldalt feljelenteni ? Kamu az egész oldal.
2013. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 ReisterGyozo válasza:
100%

Felesleges pereskedni!!! ÁSZF

"A Szolgáltatással kapcsolatos esetleges panaszok kezelése munkanapokon 72 óran belül történik. Amennyiben a panasz munkaszüneti napon kerül leadásra, akkor a következő munkanaptól számított 72 órán belül történik a feldolgozás. A Felhasználó tudomásul veszi, hogy a szolgáltatás nyújtása során az üzenetváltásban (chat-elésben) operátorok animációs, moderációs célból vesznek részt. Tudomásul veszi, hogy a fenti okból a Szolgáltatást kiegészítő fényképfelvételek és bemutatkozó szövegek illusztrációk, nem feltétlenül az üzenet szerzőjét vagy a megjelölt chat partnert ábrázolják. Ezen profilok zöld jelzéssel vannak ellátva. A pirossal jelölt profilok esetén az adott profil megalkotója felelős a feltöltött kép(ek)ért és üzenetei valóságtartalmáért. Ebből eredően tehát a Felhasználó amiatt, hogy az üzenetet nem az általa elképzelt vagy válaszadóként kiválasztott személytől kapta, vagy az illusztráció nem az üzenet szerzőjét, vagy a partnerként megjelölt személyt ábrázolja, semmiféle igénnyel nem léphet fel az Üzemeltetővel szemben."

2013. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:
100%
Az egész egy hatalmas átverés. Nagyon valószínű, hogy a képek mögött nem is Nő, hanem faszi van Ő válaszol egy csomó nevében. Én nagyon beszoptam, de én vagyok a hülye. Mindegyik csak kérdez, beszélget, minél több SMS-t próbálnak kihúzni belőled. Írtam többnek is, hogy találkozzunk személyesen, mert mind kettőnknek olcsóbb. Nyilvános helyen, egy kávézóban beszélgetünk, 5 perc után úgyis kiderül hányadán állunk. Egy sem akart! +"Még ismerkedjünk, beszélgessünk" Meguntam, nem válaszoltam. Aztán még jött egy-két üzenet mind a 3 lánytól, (ennyivel beszéltem) nem válaszoltam, abbahagyták. Pereskedni felesleges!!! ÁFSZ. Azt mondják minden le van írva, miért nem olvastad el. Ami még gyanús, hogy mindig elérhetőek a lányok. Reggel 10.kor, hajnali 3-kor... Egy szó mint száz: ATVERÉS!!! Kerülni messzire az ilyen oldalakat!
2013. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!