Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexkapcsolat.hu szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexkapcsolat.hu szerintetek is csak kamu erre kiképzett emberek válaszolnak neked, hogy minél több sms-t váltsatok?

Figyelt kérdés
Írtam 6 csajnak, 2 visszaírt, de persze emeltdíjas sms-re kell válaszolni. Ez már eleve érdekes, mivel egy telefonszám van, és ha arra visszaírsz most akkor melyik csaj kapja meg? Utána öcsém telefonjáról írtam hogy én írtam előbb ezt meg ezt, nem tudok válaszolni sms-be pls, írj mailt, erre visszadob valami eszméletlen frappánsan kitalált választ, hogy persze muszáj legyen sms-be írni. Ez nekem nagyon gyanús. Gondoltam kipróbálom ezt, kiváncsi voltam, hogy tényleg előforudlhat e, hogy jobbnál jobb nők kirakják magukat az odlalra (sokx arcukat is vállalva). Szerintem átverés...

2012. júl. 23. 23:07
1 2 3 4
 11/37 joccamester válasza:

peeeersze most jöttem tá hogy elküldtem vagy 20 smst

nekem mindig azt írta hogy nem küldi el neki a nevem se a facebookosat se a rendeset meg a számom se megy át... ez érdekes nem? azt leesett ha egy számról megy az sms hogy írsz az egyiknek és hogy a másiknak? ez egy ember vagy több akik pénzt csinálnak ebből és röhögnek rajtunk, de legszívesebben úgy elverném őket és feltölteném az internetre hogy épp kúrálja őket egy ló. és az lesz az igazi szexkapcsolat.hu

2013. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy a rendszer amin átmennek az SMS-ek, cenzúrázza az sms-ben leírt telefonszámokat, elérhetőségeket és minden egyebet, hogy csak az oldalon keresztül tudjunk kommunikálni. Írtam én is számot, e-mail címet, de "nem ment át", és a lányoké sem érkezett meg. Körülbelül úgy nézett ki az SMS-e, hogy "itt az e-mailem: ". Egy idő után jobbnak láttam feladni.


Nem feltétlen kamu (bár akkor miért nem akar találkozni senki?), de nagyon lehúzó az egész.

2013. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 Dzsoni1995 válasza:
Halljátok én jártam a legrosszabbul. 120 SMS-t küldtem el. 40 000FT-oz kell befizetnem. most mondjátok meg.
2013. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
Tegnap estem bele ebbe a trükkös csapdába énis, 30 smsnél bukott le a "hölgy" megjegyzem akár nő akár férfi és akármennyi idős is volt egy 11 éves értelmi szintjét karcolgatja alulról, remélem egyszer majd amikor tucatjával hülyíti(k) a jóhiszemü arra tévedőket rájuk borul az épület miközben a családjuk rákban sorvad el... elnézést de ez a nyers véleményem róluk igen olvastam az ÁSZFet amit elfogadtam de abban NINCS leírva hogy smsenként vonja azt a 250 körüli összeget abban a naív tudatban voltam hogy az aktiválás kerül annyiba, másrészt NEM lettem tájékoztatva erről hogy smsenként von, harmadrészt ÁSZF NEM írja a tarifákat se táblázat se semmi, leírja 1-2x h 250et von aktiválás után azt is ködösítve közember számára nyakatekert módon leírva. Egy szó mint száz tájékoztatás úgy kimarad mint annak a rendje.
2013. dec. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Én egy ,, csajjal" beszélgettem. 1-2 sms után mégkérdezte mikor találkozhatnánk. Nem mondtam neki konkrétumot ezért lehet az, hogy ezután többször is kérdezte mikor és hol találkozhatnánk. Biztos bejött neki hogy vlki nem akar mindenáron találkát és így még több üzenetet tud kihúzni a delikvensből. E-mail címet pedig valóban nem akart adni a sajátra pedig azt írta, hogy üres üzenetet kapott csak...

Szóval full kamu.

2014. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Dzsoni1995: 120 smst!? Azt a r.hadt! Egy sms vagy 330. Nekem ennyibe fájt legalábbis egy. Az első üzenet után megnéztem az egyenleget.
2014. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 spiralos válasza:
Nagy kamu az egész. Soha nem érnek rá, mindig vmi olcsó kifogása van. Dolgozik vagy beteg, vagy egyéb kifogás. 2 talit is lebeszéltünk és előtte nap lemondta mindig. Megírtam neki, h vagy talizunk vagy haggyuk a francba. Utána még írtak, de feladta szerencsére...
2014. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 Gabriel29 válasza:
Én kb 26 ezret buktam!Balek vagyok!Hát költsék gyógyszere.
2014. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 spiralos válasza:
Nos a 3.tali sem sikerült. Milyen meglepő. Előtte egy nappal szokás szerint lemondva. Direkt úgy csináltam, h pont az adott településen jártam. Írtam is neki, h fussunk csak össze egy kávézóban. Nem ér rá, azt írja mert dolgozik. Egész nap dolgozik de smst írni ráér. :D engem már rég kirúgtak volna a munkahelyről...amikor végez a munkával akkor sem ér rá. Na akkor azt mondtam, haggyuk .majdnem 1 hónapig ígérgete h talizunk.Egy szó mint száz egy nagy KAMU!!!!!!!! az oldal. A lényeg, h beszéltessenek, persze emelt díjas smsért. Messze kerüljétek az ilyen oldalakat és a hasonlókat ahol pénzt kérnek. Akkor vagy csajozzatok, vagy keressetek olyan hölgyet ahol fizetni kell. Még az is tutib mint ez az oldal. A pénzt meg költsék gyógyszerre!
2014. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Én olyan 15ezret buktam egyszer.

Most véletlen újra kilukadtam egy ilyen helyen, kipróbáltam de 2. levél után már nem írok többet, mert ugyan úgy tereli a szavakat, pedig alapból egy jobb oldalnak tűnt, de mind kamu.


Én azt is megcsináltam, hogy beregisztráltam magam, és írtam saját magamnak másik telefonról, de az üzenet tartalma, csak nevek számok, címek voltak, semmi értelmes mondat, ja és azthiszem utaltam rá, hogy saját magam vagyok. Ki akartam deríteni, hogy miket és hogyan szűrhet ki a rendszer.

Na láss csodát, nem érkezett meg hozzám a levél, de választ sem kaptam :D Milyen érdekes!

KAMU!

Szóval nem a világ legösszetettebb levélszűrő rendszeréről van szó, hanem egyszerűen ember agy szintű rendszer szűri meg, hiszen idegen emberek válaszolnak és az ő agyukat nem lehet átverni, hisz ha felfogta az üzenetet, akkor már lebuktál. Ha nem fogta föl, akkor meg nem értő választ kapsz.


Azt nem értem ki áll ezek mögött, és hogyan nem kerül ki semmi cikk ezek hamisságáról.

2014. ápr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!