Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám észhez téríteni a...

Hogy tudnám észhez téríteni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Volt egy fiúja másfél évig, a srác teljesen tönkretette lelkileg. Barátnőm megismert egy buliban egy másik srácot, a srác úgy néz rá, ahogy én csak szerettem volna, hogy nézzenek rám bármikor is. Csillog a szeme, látszik, hogy őrülten odavan barátnőmért. Barátnőm szakított a fiújával és összejött ezzel a másikkal. Alig egy hete van, hogy "hivatalosan" járnak, de barátnőm tegnap bevallotta, hogy egyik este találkozott exével és csókolóztak, majd megbeszéltek egy szexrandit barátnőméknél másnap reggelre. Barátnőm meg már a következőt tervezi, ami vasárnap lenne.


Mit csináljak vele? Azt mondta mindig, hogy nagyon sokszor bántotta az exe, és mikor megismerte az új pasiját örült nagyon, hogy milyen rendes fiút talált. Erre képes megcsalni egy ilyen szemét alakkal...


Hogy tudnám felnyitni a szemét?

Azt mondja, hogy ha az új pasijával van, akkor minden szép és jó, de ha egyedül van, akkor azonnal az exére gondol és beleőrül, hogy nem lehet vele...az egyetlen dolog ami működött közöttük - barátnőm elmondása szerint - az a szex. Ezt sem értem, hogy maradhatott a szex miatt ennyi ideig vele.

24 a lány, még csak nem is egy tini, aki meggondolatlan.


Mit tehetek?


2012. jan. 6. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs ésszerű magyarázatod arra, hogy miért teszi, akkor a válasz: a hormonok!!!!
2012. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincs ésszerű magyarázatom:S Amíg az exével volt arról panaszkodott, hogy de rossz vele, állandóan átveri stb. Most, hogy talált egy normális fiút, aki tényleg a csillagokat is lehozná neki, most képes megcsalni az exével...


Azt mondta, hogy fogalma sincs, hogy mit érez, és mindkettőt szereti...Erre nem tudtam reagálni.

2012. jan. 6. 23:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Az érzelmeknek nem lehet parancsolni.
2012. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Az élet majd felnyitja a szemét!Csak lehet,hogy már késő lesz.

Hagyd hagy élje az életét,te meg éld a sajátodat.

2012. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ő a volt barátját szereti. Nem szakadt még el tőle érzelmileg, és az is lehet, hogy a pont fiú szemét viselkedése miatti állandó bizonytalanság és stressz volt az, ami fenntartotta benne a lángolást, mert soha egy kicsit se érezte magát érzelmi fölényben.

Az új fiút szerintem nem szereti igazán, csak tetszik neki, és örül, hogy rendes. Esetleg próbálja bebszélni magának, hogy ez már szerelem. De az, hogy a fiú odavan érte, sajnos nem garancia arra, hogy ez kölcsönös legyen, bárcsak így működnének a dolgok..

Ha a voltpasi nem lenne a képben, ha lett volna elég ideje túllépni ezen, akkor simán kialakulhatna ezzel az új fiúval egy jó kapcsolat, de így elég nehéz.. (nem mondom, hogy kizárt, de elég necc.)

Amennyiben jól látom a helyzetet, akkor is maximum az segíthetne a barátnődön, hogy mindezt tisztán lássa. Ha tisztán átlátja, akkor ő is tudja, mi az ésszerű, de ez korántsem jelent azt, hogy az eszére fog hallgatni. Ez az ő döntése, joga van elcseszni. De legalább lássa át, hogy mit hogyan ront el.

2012. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőd szereti a keménytökű csávókat.
2012. jan. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ott rontotta el, hogy nem hagyta egy ideig pihenni magát az exe után.

Sok embernek nem árt egy kis magány két kapcsolat között, hogy rendeződjenek benne a dolgok.

Elmondhatod neki a véleményed, de sajnos ez már az ő döntése lesz, hogy mibe megy bele. Az új barátját sajnálom, az ilyen hülye helyzetek, tettek miatt kiáltják ki az összes nőt sz*r szemétnek...

2012. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne dolgod észhez téríteni? Majd két szék között a padlóra esik, és rájön.
2012. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dorisz: lehet az is, hogy ezt már érzi előre, és mégis..
2012. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!