Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám észhez téríteni...

Hogyan tudnám észhez téríteni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. 13 éves vagyok van a legjobb barátnőm aki szintén 13 éves. Az a problémám,hogy elr*bancosodott. 13 éves létére 17-18 éves pasikkal jár. Most egy 16 éves pasival jár. Ő nem ismeri annyira mint én. Ez a srác egy idióta. Csak megakarja... és ott hagyni. Ismerem már. Iszik,cigizik, a drogot is kipróbálta már. Egyszer úgy találkoztak,hogy a srác hulla részeg volt. Barátnőmet ez nem zavarja. Járt már kb. 10 sráccal az anyja egyikről sem tud. Sőt az anyja azt mondja,hogy úgy tudja meg,hogy a lányát valaki "nyomorgatja" akkor összeveri. A barátnőm meg elvárja,hogy falazzak az anyjának. Kb. 2 hete elment a pasijával nem tudom hova nem ment haza mire az anyja hazament munkából és engem faggatott,hogy hol a lánya. Nekem pedig azt kellett hazudnom,hogy nem tudom,hogy hol van pedig pontosan tudtam,hogy a drágalátos pasijával smárol a parkban! Nem mondja el a jegyeit és az anyja tőlem kérdezi,hogy milyen jegyet kapott vagy,hogy mi a házi. Elegem van már abból,hogy falaznom kell neki. Az anyjának simán bekamuzza,hogy zongorán van. Meg azt mondja az anyjának,hogy nekem van egy 17 éves barátom,hogy nem a lehetne neki is. Közbe meg nem is volt még barátom se. Az iskola tanulóinak megvan róla a véleménye. Utána kiabálják,hogy: f_sz_opó k_r_a. Meg fel írják a táblára,hogy : XY-nak f_sz kell. Meg minden pasinak igent mond olyanoknak is akiket nem is ismer Hogyan térítsem észhez? Elegem van a falazásból és,hogy az anyja szemébe hazudjak. Nem akarom azt se,hogy tiszta r_banc legyen! Mit tegyek? Köszi és bocsi a hosszú szövegért.


2010. ápr. 18. 21:30
 1/10 A kérdező kommentje:
* a barátnőm elvárja,hogy falazzak neki
2010. ápr. 18. 21:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szükséged van neked egy ilyen barátnőre? Nem hiszem. Úgysem hallgatna rád. Hagyd őt, majd a sajt kárán megtanulja, minek mi a következménye. Tanulj és keress más, komolyabban gondolkodó barátnőt.
2010. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki h álljon le szard le mond el az anyának a kis kuvát és ne barátkoz vele!!!(szerintem) vagy küld oda az anját a parkba mikor a kuva is ottvan h lebukjon
2010. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%

1.pofon és mond el neki,hogy kivan a f*szod-persze nem szó szerint-az egésszel meg minden

2.ha már több mint 10 17-18 körüli palija volt tuti,és az anyjának is hazudik akkor inkább hadjad...te figyelmeztetted!

2010. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy te, hogy falazz neki? Mondd meg neki, hogy te többet nem hazudgálsz senkinek sem. Vagy felvállalja, amit csinál, vagy hagyd ott a francba! 13/L
2010. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérdez az anyja,igazat mondanék neki,aztán fognám magam,és soha többé nem barátkoznék Vele,hanem keresnék magamnak értelmesebb,komolyabb társaságot.Ha esetleg Ő akarna Téged kiosztani,amiért Te igazat mondtál az anyukájának,akkor visszavágnék pár dologgal,és többet nem is foglalkoznék vele.Az ilyen nem barátnő. (Nem tudom,nézed -e a TV 2-őn azt a bizonyos napi sorozatot,Bea jut Róla eszembe.Ő is ilyen Orsival.Már régen leráztam volna a helyében.)
2010. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne falazz neki! Ha anyja felhív, hogy milyenek a jegyei, mondd el! Ha barátnőd megharagszik szard le. Nem te vagy k_rva, hanem Ő. Sajnálom, hogy ilyen barátnőt fogtál ki.
2010. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ma szenzációs hírt tudtam meg!

A "barátnőm" lefeküdt a barátjával! Előtte se volt szűz, legalábbis mindenki ezt mondja , nekem a volt pasija mondta aki állítólag elvette a szüzességét. És az a legjobb az egészben,hogy lehet terhes! Nő a hasa, hányingere van stb.


Szóval jól megcsinálta a kis***** . De szerintem megérdemli! Ha jobban belegondolok még is sajnálom pedig nem érdemli meg. Nem tudom,hogy msot mennyire igaz az a pletyka ,hogy lefeküdt a pasijaival. Ő mindent tagad. Hagyjam a fenébe és csináljon amit akar vagy segítsek neki?

2010. ápr. 22. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Most ugye viccelsz? mikor feküdt le a barátjával? lassan fél éve? azért látszik már a hasa? ha csak pár napja vagy pár hete, max. 1-2 hónap, akkor sem fog nőni a hasa! egyébként ne kivánj neki rosszat és ne légy rosszindulatú! felejtsd el őt és keress veled egy hullámhosszon lévő barátokat, akik nem ezt az életvonalat képviselik, mint a mostani bnőd!
2010. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem viccelek. Ma bevallotta,hogy tényleg lefeküdt a barátjával de nem terhes csak szimplán hízott. Bíztam benne,hogy nem terhes de mondtam neki ,hogy nem szeretnék ilyen barátnőt stb. Nem kívántam neki rosszat, csak megérdemelné,hogy valaki beköpje az anyjának de NEM ÉN LESZEK AZ!
2010. ápr. 23. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!