Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem dolgoznak mivel...

Akik nem dolgoznak mivel telik 1 napotok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 13:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Folyt.:

Este 7-kor vacsora, fürdes, mesemondas es 9-kor megyünk aludni, legalabbis a gyermekem es en. Tevet sosem nezek.

Ebedet nem irtam: ovi+jatszoter utan a gyermekemmel eszem.

14.11.

2012. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ja, es a computeren emailek, gyakorikerdesek (föleg gyerektema) es egy masik hasonlo gyerekn.oldal: ezeket akkor nezem meg, ha elöbb vegzek, mielött a ferjem hazaer (mint most), vagy meg este 7-ig, ha egyeb teendöm nincs.

14.11

2012. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Most gyengélkedem, úgyhogy sokat fekszek és olyankor tv-zek, netezek, olvasok. Amúgy a kislányommal vagyok, főzök, ha jönnek a takarítónők vagy a kertész, bébiszitter eligazítom őket, sokat vagyok a férjemmel, a barátnőimmel, rokonaimmal. Járok tornázni, kikapcsolódni. Intézem a család ügyeit, ami sokszor elvesz egy egész napot. Van, amikor a férjem cégének is intézek pár apró ügyet.
2012. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
13as vagyok: azt kihagytam, hogy sokat jótékonykodok. Ez is napokat vesz el.
2012. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%
Munkát keresek,kérdezősködök ismerősöknél,mindenféle ígéreteket kapok,beleélem magam,végül pofára ejtenek,bőgök,dühöngök,ennyi.
2012. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

2 hete dolgozom, előtte 1 évig voltam munkanélküli (na jó, ebből 5 hónap szakmai gyakorlat volt, amiért viszont nem kaptam fizetést).

Járok egy hétvégi képzésre, ez szombatonként van. Hétköznap arra tanultam, takarítottam, bevásároltam, főztem, olvastam, illetve más hobbikat űztem. Sose unatkoztam, mindig kitaláltam magamnak valamit. Na meg persze mellette próbáltam munkát keresni.

2012. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Főzők és egész nap gyakorolok, tanulok. Zenei fősulira szeretnék menni.


27 L

2012. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Tanulok (angolt) munkát keresek sikertelenül, már jelentkeztem pár helyre de még sehonnan sem szóltak vissza. Nagyon unalmas már itthon lenni. Tanfolyamot is keresek de eddig míg nem találtam. 20/L
2012. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!