Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik még szülőkkel laknak, de...

Akik még szülőkkel laknak, de már dolgoznak azok mennyit költenek napi szinten?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Hat ez valtozo, ebedelni egyutt megyunk a munkatarsaimmal 3 an, van hogy ok van hogy en fizetek /3-4000ft/. Hetkoznap csak a baratimhoz szoktam atmenni, szoval csak hetvegen koltok tobb penzt. A ruhaimat altalaban en fizetem de neha jon velem az anyukam es akkor o fizet, kozmetikus es fodrasz ugyanaz...
2012. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

különélek, napi fogyasztásom: (mindennel együtt): 1500 Ft

ha anyámékkal élnék, akkor nem költenék semennyit, csak néha ruhára, utazásra, kikapcsolódásra. vagyis napi: 400 Ft lenne

2012. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

mivel fiú vagyok, nálam nincs kozmetikus és fodrász...

A hajamat is magam vágom le.

2012. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kaját amit viszek, otthonról viszem. Van hogy egy nap semennyit, de van hogy megállok hazafele üzletben akkor én fizetem a szalámit/vajat/sajtot/kenyeret stb. amit veszek, úgyhogy ezzel szállok be. A ruháimat magam fizetem. És hétvégén költök ha megyek a barátokkal ide oda.
2012. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10-15ezer...


Azért a napi dologba sok minden belefér.

2012. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!