Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan egy- vagy...

Vannak itt olyan egy- vagy többgyerekes párok akik szülőkkel élnek?

Figyelt kérdés
Közös konyhát illetve fürdőszobát használtok? Nincs sok konfliktusotok a szülőkkel? Terveztek különköltözést?
2012. máj. 30. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Két kisgyermekkel 35!m2-en lakunk anyósommal már egy éve. Épp a héten pakolunk haza. (kiadtuk egy évre a sajátot devizahitel miatt) Imádtam itt lakni. Minden közös volt, én alkalmazkodó igyekeztem lenni, anyósomtól bájosabb, aranyosabb nő nem él a földön!!! :-)
2012. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi közösen lakunk az anyukámmal.Az eléjén minden szuper volt, aztán késöbb megválzozott, mert már nem hagytuk hogy mindenbe beleszoljon.Szeretem mert az anyám de ha még egyszer kezdthetném soha nem költöznék össze vele!Jobb külön mindenkinek!!!
2012. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Mi a parom szuleinel lakunk a tetoterben, ami kulon bejaratu, igy tul.keppen egy onallo lakasnak minosul,igy csak a kert kozos.

Jol megvagyunk 3 eve, de nekem most mar nagyon hianyzik a sajat kert, mivel sajnos mas elkepzeleseink vannak arrol, hogy mi a szep...

2012. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen, mi anyukámmal lakunk, 2 gyerek van, és most úgy néz ki, hogy 1 ikerpár is jön. Anyu nagyon aranyos, rengeteget segít, nem is tudom, mit tennék nélküle. A picivel most is épp a konyhában pakolászik, hogy én tudjak tanulni. Igazi kincs.
2012. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Soha az életben nem szülnék gyereket/gyerekeket a szüleim házába, hogy aztán ott nyomorogjunk apámmal, anyámmal, a párommal, és a gyerekekkel egy kis lakásban.. Ez felelőtlenség. A gyereknek kell a saját szoba, a házastársaknak pedig egy kis zug, ahová elvonulhatnak.
2012. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem ez volt a kérdés, de én sem laknék szülőkkel. Azért is válaszolok, mert ők anno úgy hitték. Nem akarták felfogni, hogy albérletbe megyünk a párommal, miért nem ide költözik hozzánk. Mert hogy úgyis nagy a ház (ez igaz, van 4 szoba), még majd a leendő gyerekeink is elférnének. Hát én nem kértem belőle. Még gyerek nincs, de oda a nyakukra nem szülném. Párom szüleiére még úgysem. (ott hely sem lenne)
2012. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

mi laktunk a szüleimmel kb. 1 évig a kislányom 1,5 éves korától 2,5 éve koráig. Eleinte minden rendben volt, aztán nem...

anyuval nehéz együtt élni, ez van, és nekem sem túl könnyű a természetem, sajnos (na, kitől örököltem a természetem? anyu szerint aputól :) ), ebből adódott több konfliktus.

Meg hát anyunál lakik még 3 gyerek, akiket ő nevel. Igaz, 2 szintes a ház (tetőteres), de a fürdőszoba, konyha, előtér közös.


Anyósoméknál akkor laktunk, mikor még nem volt meg a kislányom. Hát, abból is pont elég volt az az 1 év. Férjem tesói is ott, otthon laktak még akkor...nem volt zökkenőmentes a mutatvány.

2012. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Anyuval s tesómmal, párom én s a lányunk, 5 szobás a ház.

Két emelet két fürdővel de egy konyha. Maradtunk mertígy könyebb fenttartani a házat anyunak is mivel elvált apától, tesóm...hát problémás de itthon elvan, nincs vele gond.

Mi azért is választottuk ezt a fajtát mert jó a környék tökély a gyereknek, nagy kert, erdő, jó szomszédok kevés autó alig alig bűnözés. Ugyanezt a városba nem tudtam volna neki biztosítani egy panelban ahol szmog, autók, kitudja milyen szomszédok vékony falakkal s még pancsizni se tudna a medencéjében.


Kevés a konfliktus igazából mindenkinek megvannak a maga szokásai csak esténként ha a konyhában vagyunk mind együtt, talán párom aki nehezen alkalmazkodik a kert dolgokban.

2012. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

5-ös annyira egyetértek veled, mintha én írtam volna.

Nálam a sorrend: iskola befejezése, munkahely, házvétel , kocsi, átalakítás stb.. közben folyamatos munka hogy minnél több minden legyen és majd csak utána jön a gyerek.

2012. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1 gyerekünk van, párommal az én szüleimnél élünk:/

Albérletbe akartunk menni, csak ugye rábeszéltek minket h maradjunk, gyűjtsük a pénz ők nem kérnek semmit, közös konyha közös fürdő, 50nm-en vagyunk hárman, anyumék a másik 100nm-en... nah igen szépnek és jónak tűnik, de jobban le se tudna minket húzni...

Szeretem meg minden de nekünk velük sok, így ha újra összejön a kaukcióra való megyünk

2012. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!