Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem dolgoznak mivel...

Akik nem dolgoznak mivel telik 1 napotok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Itthon teszek-veszek, halálra unom magam, és állást keresek.
2012. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Kb ugyanazt mint az első.

Annyi szerencsém van hogy heti 3-4edzésem van,legalább az lefoglal...

2012. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Megtervezem a heti menüt, bevásárlok kajával, főzök, mosok, takarítok. Heti 1x eljárok önkénteskedni, most éppen sálat kötök, néha sorozatokat nézek, rengeteget olvasok, aerobikozok, futok, bicajozok, attól függ milyen az idő.
2012. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
26%
a Szegedi Tudományegyetemen tanulok
2012. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Edzek, tvzek, netezek, haverokkal lógok, takarítok, segítek itthon. Nyáron napoztam órákat, de most, hogy ez nincs, sok üres óra lett.
2012. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

Volt, hogy úgy voltam otthon, hogy nem is kerestem állást. Akkor délelőtt megcsináltam a házimunkákat (takarítás, főzés minden nap, kétnaponta felváltva mosás vagy vasalás, plusz ha kellett boltba menni, ügyintézni, azt is mind én csináltam), délután tanultam, olvastam, tornáztam, zenéltem, és majdnem minden nap találkoztam legalább egy barátommal. Este mire hazaért a párom, meleg vacsorával vártam, és mivel már nem volt semmiféle elintézendő feladat, volt időnk beszélgetni, esetleg elmenni sétálni vagy moziba, ilyesmi. Sosem unatkoztam :)


Voltam otthon álláskeresőként is, az már keményebb volt, ugyanúgy mindent megcsináltam otthon, csak délután-este az álláshirdetéseket bújtam, hátha találok valamit. Aztán végül sosem a hirdetések vezettek sikerre...

2012. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Ébresztő, hajnali 9-kor. Kis ébresztő zuhany. Iszok egy 6 személyes kaffét negyed óra alatt. Ilyen-olyan állatkáim ellátom. /kutyák, halak, teknös, stb/ Dél két óra között készülés pecára. 2-3 órától peca 21- éjfélig. Ja, kb 18 órakor reggeli, éjfél után ebéd. Közben még vagy 10 kaffé és sok cigi, és másnap kezdhetem előlről.
2012. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Felkelek, reggeli, kávé, cigi, tanulok, ebéd, kávé, cigi tanulok, vacsora, kávé, cigi, 2 óra tv tanulok, kidöglök, alszom.. Ok tanulás közben néha cigizek is....és ez így folytatódik az államvizsgáig..
2012. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Gyermekneveléssel.....:)
2012. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Lejart a gyed, meg nincs allasom, külföldön lakunk. Reggel negyed 6-kor felkelek, viszem oviba a gyermekemet, aki mar több mint 1 eve nem akar oda menni, igy bar 10 perces ut, kb fel 8 - 8-ra erünk be. Neha biciklivel megyünk, igy 20 perces ut. Hazafele bevasarlas. Fel 12-kor mar indulnom kell elhozni, igy addig takaritas, fözes mindennap. Törekszem egy fel ora relaxalast is beiktatni, de ez nem mindig sikerül. Hazafele jatszoter, ha idöjaras miatt kimarad, akkor otthon jatszunk kb fel orat, majd otthon folytatom. Ilyenkor altalaban a nem mindennapos munkakbol valogatok :), pl. mosas heti kb 2-3-szor, ablakpucolas evi 2-szer, kert...stb. Ha a szülöktöl, anyostol kapunk zöldsegeket, azokat megmosom, feldolgozom a melyhütöbe (1nagy melyhütönk van, 6 fiokos, es a rendes hütö alatti 3 melyhütös fiok is tele minden even).

Fel 3-kor megjön a ferjem, neki ebed melegites, majd rendet rakok a konyhan. Vasalas teljesen kimarad, csak nagyon ritkan es csak amit nagyon muszaj. Minden delutan tornaszom, egeszsegügyi okok miatt. (Hetvegen, amikor gyakran megyünk a nagymamakhoz, legtöbbször ugyis kimarad.) A nap hatralevö reszeben meg törekszem egyszer lemenni biciklizni vagy az utcara rajzolni a gyermekemmel. Orvoshoz, gyogyszertarba jarkalas, ruhakat, cipöke, jatekokat venni, es mivel nemreg költöztünk, meg a lakason alakitanivalok, ehhez bevasarolni (festes...stb), ezek is delutani dolgok.

Mivel kisbabat varok, nem keresek allast.

Ha beteg vagyok, mindez lassabban megy, tolodik, ilyenkor több marad utanna, de hala Istennek eleg egeszseges vagyok. :)

2012. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!