Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aposom szerint a fiunk egy...

Aposom szerint a fiunk egy 'korcs' pedig csak egyszer latta. Mikor fogadja mar el?

Figyelt kérdés

A felesegem elozo baratjat az apja elegge birta es mindig azzal van kiakadva hogy en nem leszek soha olyan jo mint az a srac es folyton piszkal. Az a helyzet hogy a baratnom magyar en meg fekete vagyok de lelekben en is magyar (itt nottem fel) igy a 3 hetes fiunk sem feher. Egyszer latta az aposom de azt mondta hogy tobbszor ot se es engem se akar latni. Es azt mondta a felesegemnek hogy maskor ne vigye oda a korcs gyereket mert nem kivancsi ra. Nem tudom hogy majd beletorodik vagy nem de a felesegemet nagyon megbantotta es sokqt sir miatta ami nem tesz jot senkinek. Legalabb a lanyaval beszeljen normalisan ha massal nem tud. Mit tehetnenk hogy nem legyen ilyen bunko?

27/F


2012. szept. 29. 18:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
37%
Kérdezd meg az apósodat, hogy hol az ő törzskönyve és az oltási könyve ja és, hogy be van e oltva veszettség ellen mert ez nagyon gyanús...
2012. nov. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy a te esetedben volt egy vagy több felnőtt aki ilyenkor mindig igyekezett megnyugtatni hogy nem benned van a hiba, de korántse ilyen szerencsés mindenki."

Messze nem igyekezett senki megnyugtatni, ugyanis pont a nagyapam nyomasara kialakult legkör miatt nemcsak neki, a többieknek is terhet jelentettem. Es pont ez az (!), ami felnyitja az ember szemet: "En vagyok örült, vagy mindenki mas?" /Einstein/ Azt nem mondom, hogy önmarcangolasok utan, de hosszu-hosszu evekig nem kell varni, minel nagyobb a "sokk", annal elöbb rajön a gyerek. (En igy tapasztaltam.)

Az akkori környezetem... meg most is nagyon messze van a problemamegoldastol gondolatvilagilag, nemhogy barki valaha is beszelt volna rola, ök a sajat problemaikkakkal, jatszmaikkal vannak elfoglalva most is, akik elnek. (Söt, anyam ma is igy viszonyul hozzam, hatvanon tul, ugyanaz a jatszma: ö nem nem szol hozzam, hanem provokal, banto celu megjegyzesek...stb, ahogy amiota csak emlekszem - tehat nem volt tul nehez eszrevenni, hogy itt valami nem okes.)

2012. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Meg az elözöhöz: azt nem allitom, hogy felhötlen gyerekkort eredmenyez, es önertekelesi problemakat az ilyen környezet - de mit tehet a Kerdezö szülö? Tudomasul kell venni, hogy a gyerek nem veletlenül oda született, felnöttkent majd segithet magan.

Az valoszinüleg jo hatasu, ha a szülök tudatositjak a gyerekben, hogy vele minden rendben, ehhez nem tudok hozzaszolni, de en is ezt tennem. Viszont ha allandoan aggodnak, nehogy talalkozzon a nagyapaval, beparaznak, hogy jaj, mi fogja erni a gyereket a nagyapatol - ezt is megerzi a gyerek, es ez szerintem negativan hat. Azert, mert a gyerek erzi, hogy a szülei jelentöseget tulajdonitanak a nagyapa viselkedesenek - es a gyerek is jelentöseget tulajdonit majd neki. Tehat epp eleg feladat a szülöknek megtalalni az egyensulyt!

2012. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!