Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan csak aki szívese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csak aki szívesen fogadja a locsolókat húsvétkor vagy mindenki utálja ha 1000féle parfümmel befújják egy évben egyszer?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit lehet hogy elmennék holnap meglocsolni, de azt hallottam hogy a sok lány nem szereti ezt a locsolkodást. Tavaly nem voltam nála mert beteg voltam de 2-3 éve voltam. Szerintetek elmenjek idén? Nem akarom ezzel bosszantani, lehet hogy ő ezt rossz néven veszi és utálja a locsolkodást.
2010. ápr. 4. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A szódának és a vödrös víznek nincs szaga...
2010. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 0688 ***** válasza:
ez lányfüggő... én utálom a locsolkodást és fiú vagyok....XD
2010. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom, ezért minden évben húsvétkor elutazunk baráti társasággal hosszú hétvégére és akkor csak ők locsolnak:D Na meg apa, ha hazaértem.
2010. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

lányfüggő...


engem saját párom,meg közeli rokon se locsolhat meg,akkor sem ha normális kölni...

2010. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én sajnos otthon maradok, de én mindig is utáltam. :S Már majdnem félek tőle... de tényleg.

Most jön a barátom közvetlen utána, nem lesz kellemes ha bűzlök minden vacaktól :S

2010. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én csak akkor szeretem a locsolkodást, ha vizespólóverseny van :))))
2010. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
A húsvét és a karácsony. A barátokkal ekkor megyünk a lány ismerősökhöz s a tanárokhoz, nem tudom mit lehet ebbe utalni.
2010. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

előzőnek:

perzse mert te mész

ugy oké, ha téged locsolnának az már nem lenne oylan jó

mindig bájologni a hülye falusi srácoknak akikkel nem is beszélek egész évben, de ilyenkor bezzeg jönnek és szódával:S

még szép,h. nem várom

2010. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Úgylátom hogy itt mindenki utálja:S Lehet hogy csak a rokonokhoz megyek el.
2010. ápr. 4. 14:27
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nincs bajom vele. Nem bántom meg azzal a férfiakat, akik gondolnak rám, hogy fintorgok és fujjogok. Kibírom, hogy hazamegyek és megmosom a hajam. Ha még az a férfi is eljönne locsolkodni, akire várok, akkor meg főleg nem bánnám :):):)
2010. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!