Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap voltunk fél évesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltunk fél évesek a barátommal, nem is számítottam rá, de meglepett egy drága parfümmel. Én meg nem vettem neki semmit. Vegyek neki most valamit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ő szeretetnyelve az ajándékozás, a tiéd meg egészen más. Ha nem érzed úgy, hogy venned kéne, akkor mutasd ki máshogy, hogy mennyire szereted.
2010. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ... mondhatod neki, h te nem gondoltál ilyesmire(de azért néha szokás... mi is pár nap múlva leszünk fél éve együtt...), de viszonozni akarod.

Vagy hagyhatod, de akk az nem vmi jó, ha ő ad, te nem. Ez mindig furcsa/rossz érzést fog kelteni benned sztem.

2010. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vennék csak azért, mert a másik fél vásárlással szeret ünnepelni. Inkább szólnék, hogy felesleges minden fél évet megünnepelni.
2010. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked kéne ismerned a barátodat, hogy mennyire anyagias típus. Ha nagyon, akkor lehet, hogy kéne. (Más kérdés, hogy egy kapcsolat nem az ilyen adás-vételekről szól, a házasság sem adás-vételi szerződés lesz...) Ha nem olyan anyagias, akkor ne vegyél, mert ő örül, ha örülni lát, és legalább nem érzi "cserének" a dolgot.
2010. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mondta is hogy ez nem ünnep igazából,csak ő szeretett volna meglepni egy ilyen parfümmel,mert tudta hogy az én stílusom,és csak úgy:) meg azt is mondta hogy a férfi dolga hogy kényeztesse a nőt.
2010. szept. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!